kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Příběh Veroniky: Moje svatba na Mauriciu

Měla jsem sen o svatbě ve svém rodném městě. Už jsem plánovala jak v dlouhých bílých šatech vysedám z limuzíny před naší radnicí. Všichni hosté žasnou. Jsem královnou dne! Můj sen se rozplynul. Stalo se tak právě ve chvíli, kdy díky tlaku okolí a nekončícím návrhům, přáním a instrukcím maminky a budoucí tchyně mám pocit, že moje svatba, je vlastně především svatbou jejich. Spolu s partnerem jsme si řekli: „To ne! Uskutečníme náš obřad raději v zahraničí - na tropickém ostrově, kde si rovnou užijeme i naší svatební cestu.“

Náš příběh, náš ostrov


Naší svatbu snů jsme se rozhodli uskutečnit na Mauriciu. Ostrov jsme oba pracovně několikrát navštívili, ale každý zvlášť: partner jako fotograf a novinář, já jsem několik let pracovala pro národní leteckou společnost Air Mauritius. Svatba byla úžasná příležitost, jak se tam vrátit. Společně. Díky mým kontaktům na Mauriciu jsem měla přípravu celé svatby velmi usnadněnou. Nakonec bylo zařízení všech formalit méně bolestivé než upéct jednu várku svatebních koláčků…a svatba? Nezažila jsem krásnější a více pohodový den.

Svatební den jako sen


Ráno jsme si dali snídani v restauraci, kde už začínala sváteční atmosféra, číšníci, recepční i komorníci nám přáli krásný svatební den, a po návratu na pokoj nás čekala spousta dárků a pozorností. Dopoledne jsme vyjeli na výlet lodí s proskleným dnem a po obědě nás začali připravovat na naši svatbu. Mě, jako nevěstě vyhradili vlastní pokoj, kde bylo připraveno masážní lehátko a krásná Franceska mi udělala příjemnou aroma masáž, vyžehlené svatební šaty mi přinesl osobní komorník Adjaay. Sandrine, která byla moji svatební koordinátorkou objednala dvě příjemné dámy, které mě učesaly a nalíčily.

Obřad v pavilonku a večeře na pláži


Obřad byl připraven kousek od pláže v pavilonku uprostřed tropické zahrady, výzdoba střídmá, ale dokonalá, náš oddávající Heman Gaya byl velmi příjemný a přirozený. Po vyslovení : „Yes, I do“ se ze mě stala paní Walterová. Jako mladá paní jsem se svým panem Waltrem fotila při západu slunce na pláži, kde jsme měli i prostřeno na romantickou večeři pod hvězdami. Po návratu na pokoj nás ohromila svatební výzdoba: snad tisíc kvítků růže rozsypané všude po pokoji a desítky plápolajících svíček. Dokonale romantické!

Cesta, která změnila náš život


Náš zážitek nás tak nadchnul, že jsme se rozhodli, že se chceme na ostrov Mauricius nejen vracet, ale znovu prožívat přípravy svatby na takto romantickém místě s ostatními. S manželem jsme už dříve hodně cestovali a v cestovním ruchu pracovali, a tak jsme se rozhodli založit cestovní kancelář, nazvali jsme ji Blue Marlin, podle ryby, která žije ve vodách Indického oceánu v okolí ostrova, který jsme si tolik zamilovali a řekli si tu své manželské „ano“.