kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Reference z hotelu LUX* Bellle Mare

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

19.9.2019 Jana a Dušan, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Tak už sme svoji. Ďakujeme Vám veľmi pekne za nezabudnuteľný zážitok a nádhernú svadobnú cestu.

16.4.2019 Katka a Karel, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

V úplném úvodu plánování zahraniční svatby byl výběr agentury. Oslovili jsme jich několik, ovšem poté stačil jediný telefonát s panem Walterem, který nás přesvědčil o profesionalitě, zkušenostech, lidském a individuálních přístupu. Poté následovalo zařizování a odeslání potřebných dokumentů a definování představ samotné svatby. Tím končila ta „sterilní“ část. To, co následovalo poté byla smršť zážitků, emocí a divení se.

Už po samotném příletu jsme pochopili, že pozice Blue Marlin je na Mauriciu velmi silná. Jako jejich klienti jsme v hotelu automaticky získali titul VIP zákazníka, což už tak bezchybné služby posunulo na nejvyšší laťku. Celý personál byl už při příletu informován o naší naplánované svatbě, preferencích, délce pobytu, ale k našemu údivu i o stravovacích omezeních, což vedlo k pravidelnému provádění samotným šéfkuchařem po restauraci a představování jednotlivých pokrmů včetně alergenů.

Když jsme s velmi milou svatební koordinátorkou Jennifer zajistili a domluvili poslední detaily svatebního dne a zajeli do města na schůzku s oddávajícím úředníkem Davidem, bylo vše připraveno. V samotném svatebním dnu pro nás byl připraven druhý pokoj pro ženicha, nevěsta měla k ruce několik pomocníků, kteří napomáhali cítit se jako princezna a když vstoupil do apartmá „hurikán“ fotograf Elie, veškeré obavy a nervozita se rozplynuly.

Pak už jen … pomalé kroky jemným pískem za doprovodu romantických písní kytaristy, obdivné a odvahu dodávající pohledy ostatních opalujících se hotelových hostů, nádherně nazdobené svatební místo na pláži, čekající oddávající a v neposlední řadě – ženich.

Celý den byl jako z pohádky. Vše bylo až zvláštně přirozené, bez zádrhelů, domyšleno a dotaženo do posledního detailu. Po uvolněném obřadu, kde nechyběla ani velice příjemná a na základě předešlé osobní schůzky upravená řeč oddávajícího Davida, zaznělo dlouho očekávané ANO. Tedy YES I DO.

Den zdaleka nekončil, ale to už si s dovolením necháme jen pro sebe ☺

Dovolíme si zařadit se mezi lidi, kteří cestují opravdu hojně. Většinou však sami „na vlastní triko“. Tento luxus perfektně fungujících a do sebe zapadajících služeb agentury, jsme si o to víc užili plnými doušky.

Z celého srdce přejeme Blue Marlin mnoho spokojených zákazníků, dělejte i nadále šťastnými další a další páry a pevně věříme, že brzy využijeme Vaše služby.

3.4.2019 Olga, Martin, Elena, Liam, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Olga, Martin, Elena, Liam

Přejeme krasny slunečný den z Mauricia a zároveň děkujeme za gratulace k svatbe! Vše bylo perfektni!

28.12.2018 Michaela a Pavel, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Ráda bych Vám alespoň touto formou poděkovala za skvělou svatbu a organizaci celé naší akce. Vše skutečně vyšlo na jedničku, svatební koordinatorka Jennifer byla skvělá a my měli skutečně fantastickou svatbu i líbánky. Resort Lux Belle Mare je skutečně pohádka, byli jsme nakonec moc rádi za inclusive package. Děkujeme za vše!

25.9.2018 Lenka, Freddy, Sam, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Vcera jsme se vratili z Mauricia a chtela jsem vam podekovat. Vse bylo perfektne zarizene, taxi tam i zpet. Nazpet nam pomohl pracovnik ze Solisu az k check in, to nas mile prekvapilo. Lety jsme vsichni zvladli na jednicku. Nas syn Sam to vetsinou prospal nebo si hral a pokukoval po letuskach a cestujicich. Celkove lepsi let byl Viden-Dubai (a zpet Dubai -Viden), malo lidi v letadle a opravdu mili stewardi. Po prijezdu na hotel jsme jen neprestavali zasnout, vsichni se o nas pekne starali. Opravdu vsichni extremne mili, vzdy se zastavili, aby se optali jak se mame a zda neco nepotrebujeme. Nasi dovolenou-libanky jsme posunuli jeste trochu vys a upgradovali jsme si pobyt na vilu, kterou nam nabidli. Prestehovali jsme se tam v den svatby a tim to bylo jeste kouzelnejsi. Samotna svatba byla perfektne zorganizovana diky uzasne Jennifer. Vse zaridila do posledniho detailu, pomohla i s vecmi, ktere nebyly v jeji komepetenci, udelala opravdu maximum. Byl to krasny zazitek a budeme na to jeste dlouho vzpominat. Jeste porad se nemuzeme vzpamatovat z toho, jak se o nas personal staral.

25.1.2018 Kamila a Petr, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Chtěla bych Vám moc poděkovat za blahopřání k našemu sňatku a zejména za celou organizaci našeho pobytu na Mauriciu včetně svatebního dne. Nedokážeme ani slovy vyjádřit, jaká to byla nádhera a nezapomenutelný zážitek! Přeji Vám krásné dny a mnoho spokojených klientů.

7.1.2017 Silvia a Jaroslav, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Dakujeme za zabezpecenie prekrasnej dovolenky v hoteli LUX Belle Mare na Mauriciu.

5.11.2016 Ilona a Michal, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Dovolte mi alespoň touto cestou Vám upřímně poděkovat za zajištění báječné dovolené na Mauriciu v destinaci LUX Belle Mare. Let s Fly Emirates byl tradičně pohodový a bezproblémový stejně jako transfer z letiště na Mauriciu a zpět prostřednictvím Vaší spřátelené agentury Solis. Tato destinace leží na východní straně ostrova. Počasí bylo po celou dobu našeho pobytu slunečné s občasným příjemným větrem a „májovým“ deštěm. Ubytování luxusní, úklid jednoznačně nadprůměrný dvakrát denně včetně večerního rozestlání postelí. Stravování s bohatou nabídkou místních a evropských jídel a různých specialit. Rovněž nabídka alko i nealko nápojů včetně koktejlů s příjemnou obsluhou, a to i na pláži, byla velmi široká. Pro tuto oblast pobytu doporučujeme jednoznačně all inclusive. Moře, pláž i bazény s průzračnou vodou každé ráno a následně po celý den udržované. Pro naše výlety jsme používali hotelové taxi za přijatelné ceny. Závěrem lze říci, že Mauricius považujeme za nejkrásnější destinaci na světě pro strávení dovolené z pohledu počasí, servisu v hotelích, možností výletů a ostatních aktivit.

11.4.2016 Šárka a Jan, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Chceme poděkovat za perfektini organizaci naší svatby. Vsichni se postarali o pripravy do posledniho detailu.

1.10.2015 Lenka a Miloš, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Svatba byla velmi romantická – především zásluhou svatební koordinátorky Jennier – jí velký dík. Také fotograf Elie byl výborný!!! Při obřadu jsme zmokli, ale pršelo nám štěstí..náš den byl skvělý!!!