kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

31.1.2020 Oldřiška a Tomáš, hotel Mauricia Beachcomber, Mauricius

Moc Vám děkujeme, bylo to moc krásné a vše fungovalo, dle našich představ.

22.1.2020 Michaela a Martin, hotel Tamassa, Mauricius

Prožili jsme kouzelný den a obřad byl ten nejdojemnejsi a nejkouzelnejsi zážitek, jaky jsme si jen mohli přát. Moc vám děkujeme za přípravu všeho, pomohli jste nám splnit si náš největší sen.

Včera jsme dorazili zpátky domů a chtěli jsme Vám ještě jednou za vše poděkovat. Vše bylo víc než perfektní, celý personál rezortu nás dostal svou přívětivostí, smyslem pro detail a svatební koordinatorka Rosemary byla úplně skvělá a přirostla nám k srdci. Opravdu jsme si to moc užili a odjíždělo se nám velmi těžko. Nezbývá než se tam jednou vydat znovu a zavzpomínat :)

7.1.2020 Ivana a Miroslav, hotel Tamassa, Mauricius

Ráda bych Vám poděkovala za zajištění úžasné dovolené, kterou jsme si s přítelem moc užili a dokonale jsme si odpočinuli. V hotelu se nám dostalo skvělé péče a cítili jsme se tam opečovávaní. Ubytování i jídlo bylo nesrovnatelné s ostatními destinacemi, které jsme navštívili. Přítel má víc zkušeností než já s exotickými dovolenými a i pro něj to bylo to nejlepší, co absolvoval. Delegátka Míša byla vstřícná, rychlá a milá. Zařídila nám bleskově výlet, který jsme chtěli a trpělivě s námi čekala na to, až nám opraví zaseknutý trezor na pokoji. Přijeli jsme domů spokojení, odpočinutí a s krásnými vzpomínkami. Přeju Vám, ať se Vám všechno daří a máte hodně spokojených klientů.

3.1.2020 Adriana, Marek, Max, hotel LUX* Grand Gaube, Mauricius

Chcela by som Vám podakovať za úžasnú dovolenku, krásny hotel. Počasie bolo skvelé, voda úžasná, jedlo perfektné a naozaj sme si to užili.

16.12.2019 Dagmar a Lucie, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chtěla bych vám moc poděkovat za opravdu úžasnou dovolenou !!! Mile nás překvapil váš uvítací dopis, děkujeme za objednání a la carte restuarací předem (na místě bychom již s objednáváním takto neuspěly, hlavně na Štědrý den do italské Allegria restaurace), zajistil jste nám podle nás jedno z nejlepších umístění beach pavilonu na ostrově (č. 217). Ještě jednou veliké díky! Dovolenou jsme si naprosto skvěle užily, zrelaxovaly jsme se a zakusily opravdu mimořádné kulinářské zážitky (jak u snídaní, tak u obědů v Lagoon Baru i Beach Rouge nebo večeří v a la carte restauracích). Štědrý večer v Allegria restauraci byl absolutně výjimečný a profesionální. Celý pobyt jsme si připadali jak v soutěži MasterChef. Ještě jednou tedy moc a moc díky za nezapomenutelnou dovolenou!!!

5.12.2019 Kateřina a Petr, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování naší dovolené a svatby. Oboje splnilo naše vysoká očekávání a oboje jsem si užili.

1.12.2019 Jana, Pavel, Oliver, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Díky za zařízení dovolené. Měli jsme se pohádkově. Jedinou chybu to mělo, a to sice, že jsme se museli vrátit domů:) Hotel super. Díky za pokoje v přízemí, měli jsme to asi 50m k vodě. Skvělá služba v den odjezdu s tím “departure room”, kde se lze osprchovat a převléknout. Jídlo, pití, pláže, bary, super! Udělali jsme 2 výlety- jeden autem (co Veru doporučila-krásný!) jeden na 4 hod speedboat- taky zážitek. Moc se mi líbila poloha hotelu, prostředí.. a ty 4 pláže.. nádhera! Moc děkujeme, naši kamarádi taky moc spokojení…

12.11.2019 Martina, Milan, Kristýna, Kryštof, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Velmi ráda bych Vám poděkovala za organizaci krásné dovolené, kterou jsme strávili na LUX South Ari Atoll. Vše proběhlo na jedničku. Obě cesty pohodové a přespání v tranzitním hotelu v Dubaji velmi užitečné. Všude na nás vždy čekali zaměstnanci hotelu a vše potřebné zajistili. Resort je nádherný, ubytování pohodlné a pěkné, jídlo úžasné, veškerý personál moc příjemný a ochotný. Podnikli jsme s dětmi skvělé výlety – šnorchlování s whale sharkem, mantami a želvami, večerní rybaření, atd. Dovolenou jsme si užili na maximum. Ještě jednou moc děkuji za vše a budeme se těšit zase někdy při organizaci dovolené.

8.11.2019 Kateřina a Jaroslav, hotel Tamassa, Mauricius

Svatba byla opravdu perfektní, lepší než jsme doufali. Všechno bylo v uvolněné atmosféře, s příjemnými lidmi.

6.11.2019 Linda a Lukáš, SALT of Palmar, Mauricius

Vse probíhá perfektně. Máme se skvěle, hotel a hlavně personál je skvělý. Děkujeme moc za doporučení a organizaci.