kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Reference

Vydejte se s Blue Marlin na cestu, která změní Váš život! Přečtěte si, co prožili klienti, kteří s námi cestovali.

7.3.2018 Markéta a Tomáš, hotel Tamassa, Mauricius

Vše bylo podle představ, je to překrásné místo, akorát počasí první dny trochu zlobilo, ale na svatbu se to vše umoudřilo a bylo vše krásné. :) Děkujeme.

2.3.2018 Anna a Tomáš, hotel Victoria Beachcomber, Mauricius

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za skvělou dovolenou okořeněnou naší svatbou. Především bych rád vyzdvihl organizaci z Vaší strany. Vše co nám bylo přislíbeno, tak bylo taktéž dodrženo. Nevybavuji si jedinou věc, která by neklapla :-) Dokonce i to počasí se nám asi 30 minut před obřadem umoudřilo a posloužilo na parádní fotky. Totéž musím dodat na adresu hotelu, který opravdu nabídl parádní servis, který nebývá samozřejmostí. Počínaje uvítáním na recepci až po posledního zahradníka hotelu. Všichni hospitality! Marisa, svatební koordinátorka, byla výborná a to nejen v rámci organizace svatby, ale i se vším co jsme během pobytu potřebovali poradit. Delegáti na místě jak Lenka, tak i Honza oba byli maximálně ochotní. Super spojení přes whats app. Fotograf Elie profík se vším všudy. Opravdu mistr svého řemesla – jsme velmi rádi, že jsme si za něj připlatili a Vám velký díky za tip! Spousta zážitků, na které jen tak nezapomeneme. Ještě jednou díky za vše, rádi se na Vás v budoucnu znova obrátíme.

22.2.2018 Helena, Peter, Patrik, Helena, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Jsme téměř 14 dní z návratu z naší nejlepší dovolené a stále nevím, s čím začít psát recenzi. Jsme myšlenkama stále tam….. Prvně bych ráda zmínila naprosto skvělý přístup pana Davida a jeho milé manželky Veroniky, kteří na mne měli ohromnou trpělivost a svatební dovolenou se mnou řešili téměř půl roku. Byli jsme složitější zákazníci se dvěma malými dětmi se změnou termínu dovolené a před první velkou cestou do zahraničí s dětičkama. Pan David mne ohromil znalostmi o hotelech, doporučeních, které by mne nenapadly jako matku prvněcestovatelku s malými dětmi. Opravdu smekám a moc děkuji. Nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem. Dostali jsme doporučení na pár hotelů díky dlouhým a empatickým telefonátům. Jeden z nich zvítězil a byl to ráj na zemi. Shrnu do jedné věty, aby z toho nebyla slohová práce. Skvělé služby, kinder friendly, svatba v soukromí, mnoho nečekaných překvapení. Náš den D byl naprosto perfektní až se mi tomu stále nechce věřit, že něco tak dokonalého jsme mohli zažít. Děkujeme.

15.2.2018 Maria a Michal, hotel Shandrani Beachcomber, Mauricius

Svatba probehla podle nasich predstav. Moc jsme si to uzili. Byla krasne zorganizovana. Shandrani byl super hotel s moc milym a vstricnym personalem, jidlo super, akorat jsme hrozne pribrali :-D Lux Le Morne nas ale uplne okouzlil! Je to naaaadherne misto, opravdicky raj na zemi. Nevyhodou je, ze kamkoli ted pojedeme na dovolenou, bude nam to tam pripadat hrozny ve srovnani s timto hotelem :-D

13.2.2018 Eva, Amadea Emma, Nicholas Michael, hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Dovoluji si jen krátce poděkovat za zajištění opět skvělé dovolené. Určitě jsem ale byli maximálně spokojeni a rádi vzpomínáme…

7.2.2018 Eva a Milan, hotel Tamassa, Mauricius

Chtěl jsem Vám tímto moc poděkovat. Vše bylo v naprostém pořádku, letenky jste nám vybral perfektní a pobyt luxusní :) Poslední den nám zdarma nechali pokoj až do 18,15hodin, takže naprostá spokojenost. Už druhý den pobytu jsme s manželkou říkali, že se tam rozhodně ještě v budoucnu opět podíváme.

3.2.2018 Petra, Aleš, Elena, Filip, hotel Tamassa, Mauricius

Tamassa je super, moc jsme si to užili.

1.2.2018 Renata a Petr, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Chceme Vám s manželem poděkovat za excelentní služby a krásnou dovolenou, opět se na Vás obrátíme.

31.1.2018 Edita a Lukáš, hotel LUX* South Ari Atoll, Maledivy

Super dovča, užili jsme si to a děkujeme!

25.1.2018 Kamila a Petr, hotel LUX* Bellle Mare, Mauricius

Chtěla bych Vám moc poděkovat za blahopřání k našemu sňatku a zejména za celou organizaci našeho pobytu na Mauriciu včetně svatebního dne. Nedokážeme ani slovy vyjádřit, jaká to byla nádhera a nezapomenutelný zážitek! Přeji Vám krásné dny a mnoho spokojených klientů.