kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Trou aux Biches Beachcomber 5+*, Mauricius

Dva kilometry dlouhá bílá písečná pláž, tyrkysová laguna s křišťálově průzračnou vodou, 35 hektarů tropických zahrad…to jsou jen některé z nadčasových půvabů Trou aux Biches. Tato prázdninová vesnička je dokonalá oáza pro všechny romantické duše.

vodní lyže tenis Beachfront Senior Suite with pool Beachfront Senior Suite with pool Beachfront Senior Suite with pool Senior Suite Junior Suite Tropical Junior Suite Junior Suite 2-Bedroom Family Apartment Beach Front Suite with Pool Beach Front Suite with Pool Pool Villa Pool Villa Pool Villa Pool Villa Pool Villa Pool Villa restaurace Oasis restaurace Oasis restaurace Mahiya restaurace Mahiya restaurace Le Deck restaurace Le Deck restaurace Il Corallo restaurace Il Corallo restaurace Caravelle restaurace Carevelle restaurace Caravelle restaurace Caravelle restaurace Blue Marlin restaurace Blue Ginger mini klub Bob Marlin mini klub Bob Marlin mini klub Bob Marlin mini klub Bob Marlin mini klub Bob Marlin lázně lázně katamarán kajak bar Oasis bar Caravelle bar Caravelle bar Caravelle

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Trou aux Biches?

 • Nejkrásnější pláž severozápadu Mauricia
 • Průzračná laguna ideální na plavání i sporty
 • Kouzelná prázdninová vesnička v tropech
 • Nový hotel s unikátní atmosférou a stylem
 • 106 bazénů, prostorná apartmá a vily
 • V ceně pobytu všech 6 restaurací hotelu
 • Možnost plné penze plus, tj. i s nápoji
 • Zdarma pozemní a vodní sporty
 • Skvělý dětský klub Bob Marlin
 • Luxusní lázně, klid a pohoda

Video hotel Trou aux Biches, Mauricius

Slzy oceánu

Trou aux Biches je ztělesnění nepopiratelného luxusu, v každém detailu. Nabízí prostor, soukromí i fantastickou rozmanitost způsobů jak tu prožít zaslouženou dovolenou. Trou Aux Biches je synonymem pro vřelou pohostinnost. Charakteristická architektonická originalita je inspirovaná půvaby ostrovního života. Přirozenost, lehkost a nenucenost, jsou slova, které skvěle definují atmosféru celého místa. Přilehlá pláž patří k těm nejkouzelnějším na ostrově, pěstěná zahrada je předobraz ráje. Jako slzy oceánu je po celém areálu Trou aux Biches roztroušena více jak stovka malých jezírek a bazénů. Ten největší bazén je umístěn v srdci hotelu a zabírá úctyhodnou plochu několika tisíc metrů čtverečních. Bazén nechybí ani v dětském klubu nebo v lázních. Trou aux Biches trůní na severozápadním pobřeží Mauricia. Je to jedna z nejvíce slunečných částí ostrova, kde si dokonale vychutnáte fantastické západy slunce do Indického oceánu.

Šetrný k přírodě

Respekt k přírodě a životnímu prostředí dal vzniknout prvnímu kompletně ekologickému hotelu na Mauriciu – vlaštovka v novém způsobu turistiky. Protože ochrana životního prostředí je pro nás všechny tak důležitá, dodržuje hotel pravidlo, že luxusní neznamená nešetrný. Hotel používá vlastní kompostovací jednotku, která je schopná zpracovat až pět tun zahradního odpadu denně. Čistička vody recykluje 450 m³ vody denně, ta se poté používá na zavlažování. Odsolovací zařízení připraví každý den 450 m³ pitné vody. Pumpy na vodu jsou napojeny na regulační systém, který šetří až 40% energie, teplá voda se získává díky solárním panelům, které zabírají 1 000 m².

Kreace kuchařů v šesti restauracích

Rezort se chlubí kreacemi kuchařů, kteří pocházejí z celého světa – Itálie, Indie, Thajsko, Francie a samozřejmě Mauricius. Každá restaurace nabízí jiné prostředí, chutě a vůně. V Trou aux Biches máte tolik možností, kde si dopřát gastronomické slasti! Šest restaurací to je šest různých zážitků.

L´Oasis

Le Brabant – hlavní restaurace Paradisu podává všechny chody z pestré nabídky mezinárodní kuchyně v krásném prostředí s výhledem na hlavní bazén a pláž. Le Brabant je rozdělena na menší intimní jídelní zóny, součástí prostoru jsou malá jezírka. Jídlo se rozplývá na jazyku. Vyzkoušíte chutě Východu i Západu. Pokrmy jsou navíc připravovány před vašima očima. Snídaně 7:30–10h, obědy 12:30–15h, večeře – tématické bufety 19–22h.

La Caravelle

La Caravelle – mezinárodní „a la carte“ restaurace, nabízí prostorný interiér a vzdušnou terasu s výhledy do nekonečného oceánu, vzrušující místo pro romanticky strávený večer v doprovodu piána. Snídaně: bufetový styl 7:30–10h, oběd: bufet nebo a la carte 12:30–15h, večeře 6× týdně: 19–22h, a la carte menu v ceně polopenze, označené položky za příplatek.

Le Deck

Le Deck – je restaurace položená nejblíže pláži, k posezení vybízí široká mírně vyvýšená dřevěná terasa zaručující nejlepší výhledy na moře. Stín mají na starosti vysoké kokosové palmy. Obědy a la carte 12:30–15h, večeře: 19–22h, a la carte menu v ceně polopenze, označené položky za příplatek.

Blue Ginger

Blue Ginger – menu nabízí především thajské speciality, efektně nasvícená jezírka vám budou po celou dobu dělat příjemnou vizuální kulisu, i zde je použit koncept otevřené kuchyně, můžete obdivovat umění kuchařů. Restaurace je otevřená pro hosty od věku 12 let. Večeře 6× týdně: 19–22h, v ceně polopenze je tzv. speciální degustační menu (Menu découverte/Culinary discovery), označené položky za příplatek.

Mahiya

Mahiya – svými zářivými barvami a bohatým zdobením připomíná indický palác. Interiéry uchvacují řemeslnými artefakty. Působivé prostředí rozjitří všechny vaše smysly. Kuchyně je převážně indická a mauricijská. Restaurace je otevřená pro hosty od věku 12 let. Večeře 6× týdně: 19–22h, v ceně polopenze je tzv. speciální degustační menu (Menu découverte/Culinary discovery), označené položky za příplatek.

Il Corallo

Il Corallo – připravuje vytříbené italské lahůdky, které si vychutnáte v intimním prostředí, v originálním a plně zásobeném vinném sklepě stačí už jen vybrat vhodnou značku vína. Večeře 6× týdně: 19–22h, a la carte menu v ceně polopenze, označené položky za příplatek.

Oasis Bar

Oasis Bar – hlavní bar hotelu s výhledem na bazén a oceán. Otevřen 10–01h. Podává tropické koktejly, 15:30–17h čaj, káva, palačinky.

Carevelle Bar

Carevelle Bar – přímo u pláže je ideálním místem na pozorování západu slunce. Otevřen od 10h do půlnoci. Specializuje se na výběr rumů, cigaret a doutníků, šampaňského.

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři ( bez nápojů)

Luxusní vesnička: pokoje, apartmány

plán hotelu

Špičkové ubytování tvoří prostorné pokoje umístěné v bungalovech. V překrásných zahradách je připraveno ubytování v několika kategoriích, vždy s důrazem na kvalitu a soukromí. Můžete vybírat z pokoje Junior Suite (63 m2), Tropical Junior Suite (70 m2), nebo 2-Bedroom Family Suite (94 m2), který je se dvěma ložnicemi a koupelnami. Ať už zvolíte apartmá v přízemí nebo v patře, budete mít na relaxaci vlastní terasu. Kombinace dřeva, kamene a šindele dodává bungalovům tropický šarm. Několik bungalovů tvoří dohromady soubor, který se společně dělí o prostorný bazén o velikosti 126 m² obklopený lehátky, slunečníky, palmami a tropickou vegetací.

Junior Suite

pokoj Junior Suite
plán Junior Suite

Tropical Junior Suite

pokoj Tropical Junior Suite
plán Tropical Junior Suite

2-Bedroom Family Suite

pokoj Family Suite
plán Family Suite

Vlastní bazén u pláže

Jako hosté pokojů Beachfront Suite with Pool (102 m2) a Beachfront Senior Suite with pool (163 m2) budete mít vlastní bazén přímo na své terase. Díky báječné lokaci přímo na pláži je na dosah ruky i koupání v moři. Beachfront Suite se hodí díky přízemní poloze báječně pro rodiny, ze Beachfront Senior Suite zajišťující dokonalé soukromí v patře se budete těšit panoramatickými výhledy na oceán. Schodiště vede buď k bazénu na rozlehlé terase a dále přímo na pláž. Senior Suity mají navíc vzdušný prostorný obývací pokoj propojený s terasou jako stvořenou pro dlouhé snídaně nebo romantické večeře při svíčkách, které na přání zajistí pokojová služba.

Beachfront Suite with Pool

pokoj Beach Front Suite with Pool
plán Beach Front Suite with Pool

Beachfront Senior Suite with pool

pokoj Senior Beach Front Suite with pool
plán Senior Beach Front Suite with pool

Popis pokoje:

Všechny pokoje a vily jsou vybaveny následovně: samoobslužná klimatizace, stropní větrák, šatna, soukromá koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, fén na vlasy, žehlička a žehlicí prkno, vlastní sejf, telefon s mezinárodní volbou, televize (se satelitními programy), , připojení WIFI/ADSL, minibar, kde je k dispozici bezplatně káva a čaj, elektrická síť 220V, venkovní sprcha ve všech pokojích a vilách (kromě Junior Suite a některých Family Suite), v Beach Front suitách a vilách navíc kávovar Nespresso. Za příplatek je k dispozici pokojová služba 7–23h a praní, žehlení a suché čištění.

Svět soukromí: vila se zahradou a bazénem

Svět sám pro sebe představuje soubor luxusních vil s bazény postavených v tradičním stylu mauricijských plážových domů. První vás tu ohromí dostatek prostoru vně i uvnitř vily, obklopené bohatou zahradou pro dokonalé soukromí. Váš nový dům má obývací pokoj, plně zařízenou kuchyň, dvě nebo tři ložnice, honosně zařízené koupelny a velikou terasu, kde je pohodlné sezení i jídelní prostor. Smyslem vil je váš prožitek nejvyššího komfortu, ať už odpočíváte uvnitř nebo venku. Grilování na zahradě, opalování u bazénu, pak osvěžující koupel…na to vše se můžete těšit! Vila o dvou ložních má rozlohu 246 m2 a tříložnicová vila nabízí prostor 290m2.

2 Bedroom Pool Villa

plán Vila 2 ložnice

3 Bedroom Pool Villa

3 Bedroom Pool Villa
plán 3 Bedroom Pool Villa

Popis vily

Vila zahrnuje vše, co nabízí pokoje a k tomu navíc: na zavolání služby komorníka, vlastní zahradu s terasou a bazénem nabízející 100% soukromí. Vila má 2–3 ložnice a každá vlastní koupelnu, obývací pokoj, jídelnu a kuchyň, venkovní sezení, lehátka a gril. Standardně jsou vily se snídaní a hosté si hradí skutečnou konzumaci v restauracích a ve vile. Na přání možnost objednat polopenzi. Na přání je k dispozici kuchař, který vaří ve vile.

Tropické lázně

Jen pár kroků od vašeho pokoje nebo vilky na vás hluboko v zahradě čekají tropické lázně s širokou škálou procedur pro oživení těla i ducha. Zařízení je zárukou nejvyšší kvality. Lázně se rozprostírají na ploše 2 897m² – masážím se tu můžete oddat venku nebo v útulných zastřešených pavilonech. Lázně: dvě sauny, dvoje turecké lázně, 17 masážních kabin (včetně šesti kabin pro dva a dvou kabin na shiatsu/thajskou masáž), jedna místnost pro balneoterapii, dvě místnosti pro algotherapii, pavilon na jógu, bazén (v chladnějším období vyhřívaný), šatny, sprchy, kadeřník, beauty salón.

Ostatní služby:

miniklub pro děti 3–12 let, klub se zábavou pro náctileté, chůva (třeba objednat 24hodin dopředu), butiky, duty free zlatnictví, pronájem aut, exkurze, zdravotní středisko, obchodní centrum s kancelářskýcm zázemím, přístup WIFI/ADSL (tam, kde je technicky možné), tranzitní odjezdová místnost se sprchou a šatnou, praní a suché čištění.

Vodní sporty:

windsurfing, vodní lyžování, plachtění, katamarány, šlapadla, kajaky, loď s proskleným dnem, šnorchlování, úvodní kurz přístrojového potápění v bazénu, přístrojové potápění, vodní aerobik, hlubokomořský rybolov.

Spotovní centrum:

fitness, kardio zóna, posilovna, spinning, aerobik, 2× turecké lázně

Pozemní sporty:

tenis (6× osvětlený kurt), tenisová akademie Head, stolní tenis, půjčovna kol, plážový volejbal, petang.

Všechny sporty jsou zdarma vyjma těchto: přístrojové potápění, hlubokomořský rybolov, pronájem kol, tenisové míčky, osobní trenér.

Užitečné informace

Poloha hotelu: 70 km letiště, 20 km hlavní město Port-Louis, 8 km Grand Baie (nákupy)
Ubytování: check-in 14h, check-out 12h. K dispozici úschovna zavazadel, šatny a sprchy
Oblečení v restauracích: přes den léžérní, od 19h pro pány kalhoty a uzavřená obuv
Zábava: místní hudební skupina 6 večerů v týdnu, tematické večery a vystoupení
Nekuřácká politika: kouření povoleno jen na místech k tomu určených
Hotel akceptuje: platební karty American Express, Visa, Mastercard, Diners a hotovost (Euro).

Co říkají naši klienti o Trou aux Biches Beachcomber:

Petra a Michal

Posíláme pozdravy z dovolené. Je to úžasné místo, skvěle se tu o nás starají, jsme velice spokojeni. Moc Vám za vše děkujeme a Vaší cestovní kancelář budeme jen doporučovat.

8.6.2012 Petra a Michal

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

×

CLASSIC svatební balíček hotely skupiny Beachcomber na Mauriciu:

Le Victoria, Shandrani, Trou aux Biches, Paradis, Dinarobin, Royal Palm a Sainte Anne, Seychely
 • Novomanželské dary: obědy k polopenzi, 50 % sleva na plnou penzi plus nebo all inclusive (dle typu penze, kterou hotel nabízí), malá láhev šampaňského, ovoce na pokoji v den příjezdu, voucher do hotelové butiku - na výběr jeden dárek pro nevěstu i ženicha dle nabídky hotelu, hotely kategorie 5+* a 6* navíc nabízejí masáž pro oba
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Osobní svatební koordinátor
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Služby kadeřníka, make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • K dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Svatební dort (až pro 10 osob)
 • Reprodukovaná hudba na svatební obřad
 • Slavnostní snídaně do vaší ložnice ráno po svatbě
 • Pouze pro klienty Blue Marlin: svatební večeře při svíčkách včetně jedné lahve vína
 • Veškeré formality svatby: zlegalizuje zvláštní matrika
 • Veškeré poplatky místním úřadům na Mauriciu, Seychelách
 • Transfery a doprovod na příslušné úřady na Mauriciu, Seychely: na úřady nemusíte
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní
 • Obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list
 • Poštovné oddacího listu nebude-li hotový před odjezdem
×

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500