kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Shandrani Beachcomber 5*, Mauricius

Divoká pláž hotelu Shandrani patří k nejkrásnějším na Mauriciu. Po oslnivě bílém písku tu tančí vlny, které přicházejí s mohutným burácením z tyrkysových hlubin nekonečného oceánu. Dokonalý požitek pro vaše smysly. Shandrani je první plně all inclusive pětihvězdičkový resort na Mauriciu. Leží na vlastním poloostrově se třemi dlouhými plážemi. Je to ideální hotel pro ty, kdo hledají jedinečné místo, kde prožít radost ze života.

pláž golf katamarán Boucanier pláž Sirius bar wellness wellness wellness vodní lyže tenis sporty Porto vecchio Porto vecchio Porto vecchio pokoj Superior pokoj Family Apartment pokoj Deluxe pokoj Deluxe pláž pláž pláž plachetnice mini klub Bob Marlin Grand port Grand port golf golf Blue bay

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Shandrani?

 • Tři pláže: společenská, klidná a divoká
 • Poloha na soukromém poloostorvě
 • U mořského národního parku Blue Bay
 • All inclusive program “Serenity Plus”
 • Neomezená konzumace: 4 restaurace, 2 bary
 • Občerstvení u 2 bazénů i na všech plážích
 • Prostorné pokoje, ze všech výhledy na moře
 • V ceně vodní i pozemní sporty včetně golfu
 • Ideální pro rodiny, jen 10 minut jízdy od letiště

Video hotel Shandrani, Mauricius

All inclusive “SERENITY PLUS” hotelu Shandrani zahrnuje:

 • Všechna jídla (snídani, oběd, večeři)
 • A la Carte nabídku na oběd a večeři v restauraci Le Sirius
 • A la Carte nabídku na večeři v restauraci Ponte Vecchio
 • Gastronomické menu na večeři v restauraci Teak Elephant
 • Snídaně, obědy, večeře formou bufetu v hlavní restauraci Le Grand Port
 • Zvláštní nabídka palačinek a zákusků 15–17h na baru Blue Bay
 • Nápoje ve všech restauracích a barech
 • Neomezená konzumace francouzského šampaňského od 18h
 • Neomezená konzumace mezinárodních značek vín a lihovin, koktejly, nealko
 • Na pokoji: vše z minibaru (pivo, limonády, džusy, voda), čaj a káva
 • Roznáška u bazénu a u vybraných objednávek i na pláž
 • Dětský klub Bob Marlin pro děti 3–12 let (program a hlídání po celý den)
 • Internet (WIFI) ve vybraných částech hotelu a na pokojích
 • Sporty: vodní lyžování, windsurfing, malé plachetnice, katamarány, šlapadla, kajaky, šnorchlování, výlety lodí s proskleným dnem, aqua aerobik, tenis (6 tenisových kurtů, večer osvětlených), půjčení raket, neomezený přístup na 9 jamkové golfové hřiště hotelu včetně zapůjčení golfových holí, petanque, zapůjčení horských kol, sauna, fitness, aerobik
 • All inclusive využíváte od příjezdu až do odjezdu.

All inclusive nezahrnuje:

cigarety, telefon, fax, poštu, praní a žehlení osobních věcí, nákupy v butiku, půjčení auta, tenisové a golfové míčky, soukromého trenéra (golf, tenis, jachting), piknikový koš, specialní večeře, donášku jídla do pokoje, nápoje v baru Blue Bay od 23:30h, masáže, kadeřnici, kosmetičku, hlubokomořský rybolov, školu jachtingu, přístrojové potápění, výlety mimo hotel, soukromou chůvu (objednává se 24h předem)

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři ( bez nápojů)

Nový pocit svobody a hojnosti

Shandrani je vysoce kvalitní pětihvězdičkový rezort, který nabízí všezahrnující péči, tedy nadstavbu běžného all inclusive. Ve všech aspektech se odráží vytříbenost a dokonalost – v jídle, v nápojích, ve službách. V Shandrani zažijete úplně nový pocit svobody. Budete odpočívat s vědomím, že vše podstatné už máte předem zaplaceno. Po celý den si můžete dopřávat občerstvení podávané k bazénům nebo na všechny tři pláže. Bufety přetékající vybraným jídlem nebo stolování a la carte restauracích světové úrovně, to vše vám ukáže nový význam hojnosti. V ceně pobytu je i škála vodních i pozemních sportů, hlídání v dětském klubu (pro děti od 3 let) a neomezený vstup na devíti jamkové golfové hřiště. Když se přinutíte se odtrhnout od pláže, zažijete další požitky v péči masérů lázní světoznámé značky Clarins.

Co nabízí restaurace a bary v Shandrani?

Fantastické jídlo a pití v restauracích a barech je již zahrnuto v základní ceně. Ve všech restauracích se od šesté hodiny otvírají láhve originálního francouzského šampaňského. Restaurace jsou vstupenkou do světa vytříbených chutí a vůní.

Le Grand-Port

Hlavní restaurace Shandrani s mezinárodní kuchyní formou bufetů svým pojetím odráží kulturní směs Mauricia. Elegantní dřevěné ukotvení restaurace přechází v okraj bazénu a vždy je to jen pár kroků na pláž – vodní prvky jsou na každém kroku. V interiéru je několik míst, kde se jídlo připravuje před vašima očima. Sami si můžete vybrat to nejvhodnější víno z prostorné hotelové vinotéky. Snídaně 7–10h, oběd: 13–15h, večeře: 18:30–21:30h.

Ponte Vecchio

To nejlepší ze kuchyně Středomoří a Itálie nabízí stylová a la carte restaurace u hlavního bazénu. Hledáte-li eleganci, uvolněného ducha, jste na správném místě. Večer tu navíc budete mít dokonalý přehled o noční zábavě…je to jen pár kroků na taneční parket. Zde si dokonale vychutnáte večerní živou hudbu. Oběd: 12:15–14:45h, večeře o třech chodech: 19–22:00h.

Le Sirius

Restaurace v ústí laguny Blue Bay na konci poloostrova mezi klidnou a divokou pláží. Její jídelní prostor je chráněn typickou doškovou střechou a nabízí výhledy na moře a druhý největší bazén hotelu, moderní bar i taneční parket. Mezinárodní kuchyně. Snídaně: bufetový styl 7:30–10h, oběd a la carte: 12:15–14:45h, večeře a la carte (tři chody): 19–22:00h.

Teak Elephant

Restaurace specializovaná na thajskou gastronomii sousedí s Le Siriusem. Dvě sloní sochy vás uvedou do intimního prostoru, v minimalisticky řešeném interiéru je použito dřevo, bambus a kámen. O podívanou se postará sám šéfkuchař, kterého můžete sledovat při práci. Do receptů přidává koření, které má po ruce hned vedle v malé zahrádce. Restaurace je pro hosty starší 12 let. Večeře: speciální menu 19–22h.

Blue Bay Bar

Hlavní bar u bazénu v srdci hotelu. Otevřen 10–23:30h, za příplatek se podávají nápoje 23.30–00.30h. Zdarma jsou palačinky a sendviče 15–17h.

Sirius Bar

Bar u laguny Blue Bay na konci hotelu. Skvělá atmosféra. Otevřen 10–22h.

Tři pláže a tolik možností

Unikátní prostředí hotelu určuje jeho poloha přímo u mořského národního parku Blue Bay na klidném nedotčeném jihovýchodním pobřeží ostrova. Jako jediný hotel svého druhu na Mauriciu nabízí dvě pláže u chráněné korálové laguny ideální pro vodní sporty a zábavu s dětmi v kombinaci se třetí dvoukilometrovou divokou a pláží, která vybízí k romantickým procházkám a plávání ve vlnách.

Lázně Clarins: harmonie těla a ducha

V rajské zahradě plné květin a palem jsou postaveny dvoje lázně, které patří ke světoznámé značce Clarins. Lázně La Source – v orientálním stylu jsou vybaveny 11 místnostmi pro různé procedury. První křídlo se soustředí na tradiční masáže, najdete v něm i dvě sauny, dvoje turecké lázně a čtyři relaxační místnosti s přístupem do bazénu, vyzdobeny jsou v indickém stylu. V této sekci se nachází šest tradičních masážních kabin, z nich dvě určené pro páry mají i vlastní altánek v soukromé zahradě. Druhé křídlo pracuje s energií zenu. Nabízí ayurvédské procedury, balneoterapii a shiatsu. Působivé wellness centrum je souzvuk luxusu a přirozenosti. Budete se cítit jako v tropickém přístavu krásy a odpočinku. Po skončení procedur můžete pokračovat v relaxaci u obrovského bazénu ve stínu starých stromů. Zemité barvy, doškové střechy kabin, to vše zapadá do okolní tropické bohaté krajiny, každá návštěva je zážitkem, oáza v barevném světě ibišků, frangipanií a jasmínu.

Všechny pokoje směrem na oceán

Již základní dvouúrovňové pokoje typu** Superior** poskytují soukromí, prostor a pohodlí. V dolní části je ložnice, vedle postele je tu i rozkládací gauč, ideální pro dítě. V horní části je moderně zařízená koupelna, terasa s pergolou je orientována k pláži. Pokoje typu Deluxe jsou kousek od pláže, elegantní a prostorné (ubytují až dva dospělé a dvě děti). Ještě prostornější koupelny mají vanu, sprchu, šatnu a oddělenou toaletu. Výrazné prvky tu a tam kontrastují s jemnými neutrálními barvami interiéru. Neodmyslitelná terasa je hlediště na moře a tropickou zahradu s palmami. Rodinná apartmá Family Apartment disponují velkou ložnicí s koupelnou a šatnou a dalším pokojem a další koupelnou pro děti. Celkem tu můžeme ubytovat se dvěma dospělými až tři děti.

plán hotelu

Popis pokoje: terasa s výhledem na moře, klimatizace, koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, fén na vlasy, sejf, prostorná dvoupostel nebo na přání oddělené postele, internet, telefon s mezinárodní volbou, televize (se satelitními programy), minibar, kde je k dispozici bezplatně káva a čaj, pivo, limonády, džusy, voda. Za příplatek pokojová služba 7–10:45h, praní a suché čištění.

Pokoje typu Superior

pokoj Superior
plán Superior

Pokoje typu Deluxe

pokoj Deluxe
plán Deluxe

Family Apartment

pokoj Family Apartment
plán Junior Suite

Užitečné informace

Poloha hotelu: 6 km letiště, 40 km hlavní město Port-Louis, 24 km Curepipe, 12 km Mahebourg (nákupy).
Ubytování: check-in 14h, check-out: 12h.
K dispozici: úschovna zavazadel, tranzitní odjezdová místnost a sprchy.
Zábava: místní hudební skupina nebo DJ každý večer, folklórní tance, podívané.
Restaurace: oblečení přes den ležérní, od 19h pro pány kalhoty a uzavřená obuv. Rezervace se vyžadují na večeře ve všech restauracích kromě Le Grand Port. Hotel si vyhrazuje právo uzavřít až 2 restaurace během roku.
Ostatní služby: butiky, zábavní centrum, exkurze, půjčování aut, zdravotní středisko, internet
Bob Marlin Mini club: množství aktivit a program na míru pro děti 3–12 let
Návštěvy: všichni návštěvníci, kteří si přejí strávit den v hotelu Shandrani, mohou zaplatit jednorázový denní all inclusive poplatek. Hotel žádá své hosty, aby o své návštěvě informovali recepci, která následně informuje zaměstnance u vstupní brány.
Nekuřácká politika: kouřit je povoleno jen na místech k tomu určených.
Hotel akceptuje: platební karty American Express, Visa, Mastercard, Diners a hotovost (Euro).

Co říkají naši klienti o Shandrani Beachcomber:

Rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování krásné dovolené a ještě krásnější svatby. Všechno se vydařilo na jedničku, od uvítání na letišti, přes svatební obřad až po konec dovolené. Hotel Shandrani nad míru splnil naše očekávání, lepší jsme si ani nemohli vybrat. Velký dík také patří svatební koordinátorce Youvenně, která byla moc milá a fotografovi Elliemu, který nám udělal krásné fotografie. Určitě bychom se rádi na ostrov Mauricius zase někdy vrátili.

19.5.2014 Naďa a Tomáš

Adriana a Přemysl

Mauricius je opravdu ráj :-) Hotel Shandrani a personál je je super a už si planujeme že sem pojedem znovu koncem roku :-). Děkujeme za doporučení fotografa Elieho Bernagera ,udělal skvělé fotky i jemu se s námi prý dobře pracovalo.

25.4.2016 Adriana a Přemysl

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

×

CLASSIC svatební balíček hotely skupiny Beachcomber na Mauriciu:

Le Victoria, Shandrani, Trou aux Biches, Paradis, Dinarobin, Royal Palm a Sainte Anne, Seychely
 • Novomanželské dary: obědy k polopenzi, 50 % sleva na plnou penzi plus nebo all inclusive (dle typu penze, kterou hotel nabízí), malá láhev šampaňského, ovoce na pokoji v den příjezdu, voucher do hotelové butiku - na výběr jeden dárek pro nevěstu i ženicha dle nabídky hotelu, hotely kategorie 5+* a 6* navíc nabízejí masáž pro oba
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Osobní svatební koordinátor
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Služby kadeřníka, make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • K dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Svatební dort (až pro 10 osob)
 • Reprodukovaná hudba na svatební obřad
 • Slavnostní snídaně do vaší ložnice ráno po svatbě
 • Pouze pro klienty Blue Marlin: svatební večeře při svíčkách včetně jedné lahve vína
 • Veškeré formality svatby: zlegalizuje zvláštní matrika
 • Veškeré poplatky místním úřadům na Mauriciu, Seychelách
 • Transfery a doprovod na příslušné úřady na Mauriciu, Seychely: na úřady nemusíte
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní
 • Obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list
 • Poštovné oddacího listu nebude-li hotový před odjezdem
×

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500