kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Royal Palm Beachcomber Luxury 6*, Mauricius

Royal Palm je svět sám o sobě. Atmosférou připomíná styl soukromé královské rezidence. Díky své výjimečnosti je právem zapsán na prestižním seznamu nejlepších hotelů světa – The Leading Hotels of the World. Hýčkání ve všech ohledech tu máte zaručeno. Royal Palm nabízí nejjemnější bílý písek a průzračnou lagunu s dokonalými podmínkami na plávání.

Royal Suite Junior Suite Junior Suite Junior Suite Junior Suite Tropical Suite Tropical Suite Royal Suite Royal Suite Royal Suite restaurace La Brezza restaurace La Golette restaurace La Golette restaurace La Golette Presidental Suite Le Bar Plage lázně lázně Mauricius heliport Mauricius Bar

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Royal Palm?

 • Nejprestižnější adresa v srdci Indického oceánu
 • Poloha na slunečném severozápadu Mauricia
 • Malá kapacita hotelu, intimní a klidné prostředí
 • Svět sám pro sebe: koncept ve stylu královské rezidence
 • Hotel nabízí hostům dokonalou bílou pláž
 • Na seznamu top hotelů světa: The Leading Hotels of the World
 • Naprosté odtržení od rušného světa

Video z hotelu Royal Palm, Mauricius

Dokonalost v detailu

Jedinečnost a nenapodobitelnost hotelu Royal Palm tkví v servisu, který poskytuje. Budete uneseni dokonalostí každého detailu. Personál je připraven zajistit nezapomenutelné zážitky, splnit vám jakékoli přání či rozmar. V Royal Palmu je každý den jedinečný. Celý rezort je koncipován, aby co nejvíce respektoval soukromí svých hostů. Jednotlivé části dýchají osobitou atmosférou, ať už si vychutnáváte speciality v jedné ze tří přepychových restaurací, proceduru v prostorných lázních Clarins nebo relaxujete u jednoho z bazénů.

Únik z tohoto světa

Všechna apartmá poskytují maximální pohodlí, moderní design tu koexistuje s klasickým vybavením v naprosté harmonii. Royal Palm je světově proslulý dlouhou tradicí dokonalého servisu, který oceňuje vážená klientela vracející se sem rok co rok, aby unikla stresu dnešního života. Poloha hotelu je unikátní, přiléhá k němu bílá písčitá pláž, která vede k jednomu z nejmalebnějších zálivů na ostrově. Ideální místo, abyste zapomněli na ostatní svět a oddali se pocitu klidu a míru.

Světové delikatesy

Tři restaurace Le Bar Plage, La Brezza a La Goélette jsou** gurmánským zázrakem, nabízí **delikatesy z celého světa. Cenami ověnčený francouzský šéfkuchař posílil reputaci Royal Palmu tím, že nabízí maximum z domácí i mezinárodní kuchyně. Věhlas všech restaurací Royal Palmu – Le Bar Plage, Le Natureaty a La Brezza už dávno překročil hranice samotného Mauricia.

La Goélette

La Goélette – zde si vychutnáte snídani 7:30–10:30h nebo večeři 7:30–10:30h s krásnými výhledy na oceán. Restaurace se může chlubit skvělým menu, které čerpá z místních i zámořských surovin. V nabitém vinném sklepě si jistě vyberete ty nejlepší odrůdy vín ke kulinářským kreacím slavného šéfkuchaře.

La Brezza

La Brezza – kde jinde hledat restauraci než přímo u moře. Restaurace má denně připravené italské menu na večeři 7:30–10:30h.

La Bar Plage

La Bar Plage – je to správné místo pro lehký i pro vydatný oběd 12:30–17h, který si užijete ve stínu vznešených mandlovníků a za zvuku mořských vln. Služby plážového baru 10–17h.

The Bar

The Bar – hlavní bar hotelu 10–00h nabízí každý večer živou hudbu

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři ( bez nápojů)

Chrám pro obnovu těla i ducha

Lázně přidružené ke značce Clarins vám nabídnou vše, na co si jen vzpomenete. Architektura lázní používá přírodní materiály a barvy, připomíná chrám pro obnovu těla i ducha. Lázně zabírají úctyhodný prostor 2000 m² určených pro kompletní péči o vás. Vzdušný vchod vás zavede do centra lázní, kde dominují kaskádovité bazény. Stylové zastřešené kabinky, kterým nechybí veliká okna, aby do nich proudilo přirozené světlo, jsou seřazeny vedle sebe a tvoří malé pavilony. V tomto nádherném prostředí se vám bude bezchybně relaxovat a budete si plně užívat všechny kůry, které lázně nabízí. Lázně Clarins, které jsou považovány za nejúžasnější na Mauriciu, zde se ocitnete ve světě slastí a požitků.

Vybavení lázní Clarins:

reiki místnost, kabina pro thajskou masáž, dvě místnosti pro ajurvédu, dvě dvoukabiny na japonskou koupel, jedna venkovní dvoukabina, tři místností pro zkrášlovací procedury, místnost pro algotherapii s tureckými lázněmi, dvě kabiny pro tělové zábaly, jedna místnost pro balneoterapii, turecké lázně, sauna a prostor pro odpočinek a relaxaci, dva kadeřnické salony, dva salony krásy, jeden pavilon pro jógu, bar s nabídkou čerstvých džusů.

Apartmá a královský luxus

plán hotelu

Royal Palm disponuje 84 apartmá v osmi kategoriích. Můžete si vybrat od Junior Suite po Královské apartmá (Royal Suite). Všechny pokoje mají výhled na oceán, orientovány jsou na západ, takže si můžete vychutnávat západy slunce každý den. Vznešenost a vytříbenost dýchá z každé místnosti, terasy i zákoutí hotelu Royal Palm. Apartmá jsou moderně zařízena dřevěným i koženým nábytkem, pro koupelny se zvolily materiály jako sklo, mramor a dřevo. Apartmá umožňují vegetovat jak venku tak uvnitř – interiéry jsou prostorné, stejně tak terasa. Královské apartmá rovná se královský luxus. Je to dvoupodlažní dům s vysokými stropy, umístěný přímo na pláži. Stavba má obrovský obývací pokoj, vkusně a honosně zařízený. Královské apartmá má dvě ložnice, dvě koupelny se šatnou a soukromými tureckými lázněmi. Nechybí malý altánek, který se výborně hodí k romantické večeři ve dvou pod hvězdami. Vedle soukromého bazénu je tu i vířivka, ze které se můžete těšit pohledem na oceán.

Junior Suite

Junior Suite
Junior Suite

Vybavení každého pokoje:

klimatizace, koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, šatna, sejf, telefon, televize (se satelitními programy), DVD přehrávač, připojení WIFI/ADSL, minibar (nalkoholické nápoje jsou zdarma). Za příplatek je k dispozici pokojová služba 24h denně, praní, žehlení a suché čištění.

Vodní sporty v ceně:

windsurfing, vodní lyžování, kajaky, malé plachetnice, loď s proskleným dnem, šnorchlování, za příplatek: výlety lodí a soukromé lekce

Pozemní sporty v ceně:

pilates, kardio zóna, fitness, kinesis, squash, stolní tenis, 3 tenisové kurty, zapůjčení tenisových raket, za příplatek: tenisové míčky, power plate, soukromý trenéři

Ostatní služby:

concierge, miniklub Bob Marlin pro děti 3–12 let, chůva (třeba objednat 24hodin dopředu), butiky, duty free zlatnictví, přístup WIFI/ADSL, na přání transfery (BMW X5, helikoptéra – vlastní helipad).

Užitečné informace

Poloha hotelu: 75 km letiště, 25 km hlavní město Port-Louis,
Ubytování: check-in 14h, check-out 12h.
Oblečení do restaurací: přes den ležérní, od 19h pro pány kalhoty a uzavřená obuv
Nekuřácká politika: kouření je možné pouze v místech k tomu určených
Hotel akceptuje: platební karty American Express, Visa, Mastercard, Diners

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

×

CLASSIC svatební balíček hotely skupiny Beachcomber na Mauriciu:

Le Victoria, Shandrani, Trou aux Biches, Paradis, Dinarobin, Royal Palm a Sainte Anne, Seychely
 • Novomanželské dary: obědy k polopenzi, 50 % sleva na plnou penzi plus nebo all inclusive (dle typu penze, kterou hotel nabízí), malá láhev šampaňského, ovoce na pokoji v den příjezdu, voucher do hotelové butiku - na výběr jeden dárek pro nevěstu i ženicha dle nabídky hotelu, hotely kategorie 5+* a 6* navíc nabízejí masáž pro oba
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Osobní svatební koordinátor
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Služby kadeřníka, make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • K dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Svatební dort (až pro 10 osob)
 • Reprodukovaná hudba na svatební obřad
 • Slavnostní snídaně do vaší ložnice ráno po svatbě
 • Pouze pro klienty Blue Marlin: svatební večeře při svíčkách včetně jedné lahve vína
 • Veškeré formality svatby: zlegalizuje zvláštní matrika
 • Veškeré poplatky místním úřadům na Mauriciu, Seychelách
 • Transfery a doprovod na příslušné úřady na Mauriciu, Seychely: na úřady nemusíte
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní
 • Obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list
 • Poštovné oddacího listu nebude-li hotový před odjezdem
×

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500