kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Heritage Le Telfair 5+*, Mauricius

Heritage Le Telfair, to je nadčasová koloniální elegance zasazená do tropické přírody jihu Mauricia. Zde se zastavil čas. Užívejte si dlouhé bílé pisečné pláže. Kochejte se pohledy na nekonečný Indický oceán. Dopřejete si gastronomické požitky v řade restaurací. Zahrajte si golf, green fee je v ceně pobytu. Využijete skvělého programu all inclusive, kde je dokonce i francouzské šampanňské. Umění života. Radost z každého okamžiku.

Le Telfair lobby Le Telfair recepce Restaurace Annabella Restaurace Annabella Restaurace Annabella Restaurace Le Palmier Restaurace Ginja Restaurace Ginja Cavendish bar Cavendish bar Heritage Le Chateau Heritage Le Chateau vinotéka Heritage Le Chateau restaurace Heritage Le Chateau restaurace Heritage Le Chateau restaurace Heritage Le Chateau restaurace Heritage Le Chateau Heritage Le Chateau zahrada Wellness Pavilion Wellness Wellness Wellness Heritage Golf Club Jóga Jóga Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Golf Club Heritage Nature Reserve Heritage Nature Reserve Heritage Nature Reserve Heritage Nature Reserve Heritage Nature Reserve kids club kids club Deluxe Garden View Suite Deluxe Garden View Suite Deluxe Suite Deluxe Seaview Suite Deluxe Beachfront Suite Junior Suite Beachfront Junior Suite Beachfront Senior Suite Sea View Senior Suite Sea View Senior Suite Sea View Ocean Suite Ocean Suite Ocean Suite Ocean Suite Heritage Le Chateau Heritage Le Chateau Heritage Le Chateau Presidential Suite Heritage Le Chateau Heritage Le Chateau

O hotelu:

Video hotel Heritage Le Telfair, Mauricius

Co říkají naši klienti o Heritage Le Telfair:

Michaela a Petr

Už je to více jak 14 dní, co jsem se vrátili z naší svatby na Mauriciu a já se až nyní dostávám k tomu, abych Vám napsala a poděkovala.

Začnu resortem. Původně jsme chtěli Dinarobin a Vy jste nám dle našich požadavků doporučil Heritage Le Telfair. Sice jsme Dinarobin neviděli, ale rozhodně jsme za tento výběr vděční! Resort je naprosto úchvatný, služby hotelu jsou naprosto dokonalé. Fakt jsme si připadali jako ti nejdůležitější hosté z hotelu:-). Všichni se snažili plnit vše, co jsme si přáli a navíc byli milí. Po svatbě nás všichni zaměstnanci hotelu poznávali a gratulovali, bylo to milé. Pokoj Beach Front byl taky naprosto super, výhledy až kýčovité, párkrát jsme si nechali donést oběd na terasu, na pláž, prostě úžasný.

Co se týče golfu, tak jsme chodili každý den a hřiště se nám moc líbilo, seznámili jsme se při něm s různými lidmi a jedni Angličani nám pak přišli na svatbu.

No a svatba… Svatební den jsme si hrozně moc užili, žádný stres. Ráno jsme si zašli na golf, pak jsme se koupali v moři, potom jsme zašli na výborný obídek a nakonec jsme se šli připravovat na pokoj, kam jsme si nechali donést nějaké vínko a koktejly na kuráž:-). Elie dorazil fotit už k nám na pokoj. Musím přiznat, že když jsme se dozvěděli, že je to francouz, tak jsme nebyli nadšení. Francouze nemáme moc rádi. Ale on nás hned ze začátku dostal větou, že Francie je sice krásná země, ale Francouzi jsou debilové:-). Takže s ním jsme si taky rozuměli, fotografoval přesně dle našich představ. Fotky jsou opravdu nádherné a nelitujeme, že jsme vybrali Elieho, stálo to za to! Když jsme ukazovali fotky rodině a známým, tak si mysleli, že jsme před nějakými kulisami, že to vypadá jako nějaká pohlednice. Prostě kýčovitě krásné!

Ale vlastně jeden stres jsem měla, a to z počasí. Asi 3 hodiny před obřadem – hromy, blesky, spadlo tolik vody, co u nás za celé léto a fakt to nevypadalo dobře. Dokonce přišel svatební koordinátor Amar, že zavolá Eliemu, aby s ním domluvil, že nafotí jen obřad a pak se vrátí jiný den, kdy bude slunce. Nakonec ale vysvitlo slunce a na obřadu jsme ve finále byli úplně zpocení:-)

Pro mě to byl po narození dětí nejkrásnější den v životě. Takto jsme si to nedokázali ani vysnít, budeme mít celý život krásnou vzpomínku. Ve svatební den nám napršelo fakt hodně štěstí a nakonec jsme ještě zjistili, že je úplněk…prý svatby o úplňku jsou naprosto nejlepší, jsou to prý tý nej začátky, tak snad to vyjde…:-).

Moc Vám děkujeme za naší krásnou svatbu a celou úchvatnou dovolenou! Vše, od okamžiku nasednutí do letadla bylo skvěle zorganizované. Budeme Vás určitě doporučovat!

Mějte se krásně a přejeme Vám hodně spokojených klientů.

19.2.2019 Michaela a Petr

Právě jsme se vrátili z naší svatební dovolené na Mauriciu kde jsme byli v hotelu Heritage Le Telfair. V první řadě bychom velice rádi poděkovali za vynikající výběr destinace a hotelu. Náš pobyt včetně všeho předčil veškerá naše očekávání. Vše bylo dokonalé a bez jakýkoliv problémů. Svatbu i dovolenou jsme si naprosto užili. Skutečně nenajdeme nic co bychom mohli vytknout. Pro všechny kdo opravdu zvažují sňatek v zahraničí, můžeme jen doporučit. I my jsme měli obvyklé obavy aby bylo vše bez problémů a krásné. Musíme jen říci , že bychom nikdy naše rozhodnutí neměnili. Jedním slovem EXCELENTNÍ.

24.9.2018 Samuela a Pavel

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

×

CLASSIC svatební balíček hotely skupiny Beachcomber na Mauriciu:

Le Victoria, Shandrani, Trou aux Biches, Paradis, Dinarobin, Royal Palm a Sainte Anne, Seychely
 • Novomanželské dary: obědy k polopenzi, 50 % sleva na plnou penzi plus nebo all inclusive (dle typu penze, kterou hotel nabízí), malá láhev šampaňského, ovoce na pokoji v den příjezdu, voucher do hotelové butiku - na výběr jeden dárek pro nevěstu i ženicha dle nabídky hotelu, hotely kategorie 5+* a 6* navíc nabízejí masáž pro oba
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Osobní svatební koordinátor
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Služby kadeřníka, make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • K dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Svatební dort (až pro 10 osob)
 • Reprodukovaná hudba na svatební obřad
 • Slavnostní snídaně do vaší ložnice ráno po svatbě
 • Pouze pro klienty Blue Marlin: svatební večeře při svíčkách včetně jedné lahve vína
 • Veškeré formality svatby: zlegalizuje zvláštní matrika
 • Veškeré poplatky místním úřadům na Mauriciu, Seychelách
 • Transfery a doprovod na příslušné úřady na Mauriciu, Seychely: na úřady nemusíte
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní
 • Obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list
 • Poštovné oddacího listu nebude-li hotový před odjezdem
×

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500