kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Constance Halaveli 6*, Maledivy

Hládáte únik z reality? Požadujete klid a soukromí? Chcete zmizet na Maledivy? Zvolte ostrůvek ve tvaru tradiční maledivské lodi Dhoni. Halaveli je Váš luxusní úkryt.

vila Water Villa 98 vodní sporty vila Water Villa vila Water Villa vila Water Villa vila Water Villa vila Water Villa vila Water Villa vila Water Villa vila Presidential Villa vila Presidential Villa vila Presidential Villa vila Presidential Villa vila Presidential Villa vila Presidential Villa vila Presidential Villa vila Presidential Villa vila Presidential Villa vila Double Storey Beach Villa vila Double Storey Beach Villa vila Double Storey Beach Villa vila Double Storey Beach Villa vila Double Storey Beach Villa vila Double Storey Beach Villa vila Double Storey Beach Villa vila Double Storey Beach Villa vila Beach vila Beach šnorchlování restaurace Meeru restaurace Jing restaurace Jing restaurace Jing restaurace Jing restaurace Jing restaurace Jing restaurace Jahaz restaurace Jahaz restaurace Jahaz potápění letišní salónek lázně lázně lázně fitness dětský klub bar Jahaz

O hotelu:

Proč si vybrat Halaveli?

 • Intimní ostrov na severním Ari Atolu
 • Pouze 25 minut letu hydroplánem z Malé
 • Jen bílý písek, palmy a tyrkysová laguna
 • Osobní přístup a dokonalé služby
 • Vodní vilky nabízejí soukromí pro páry
 • Plážové rodinné vilky mají až 4 ložnice
 • Vilky mají vždy bazén i velkou koupelnu
 • 3 restaurace a famózní gastronomie
 • Luxusní lázně na vodě s nabídkou masáží
 • Hotel má vlastní dětský klub Kuda

Video z hotelu Halaveli, Maledivy

Chcete vilu na vodě nebo na pláži?

Všechny vily na Halaveli mají klenutou střechu ve tvaru tradiční lodi Dhoni a jsou vybaveny klimatizací a mají svůj vlastní bazén na pláži nebo na terase nad vodou. V interérou jsou pouze luxusní materiály jako je tropické dřevo nebo marmor. Každá vila má prostorou venkovní terasu s vlastním sezením, lehátky a velkou koupelnu s vanou, WC a vnitřní a venkovní sprchou. Dvoupatrové vily mají další kupelnu i v patře. Vybavení charakterizuje nejlépe slovo luxus a pohodlí.

plán hotelu

Vybavení vil na Halaveli:

vysoušeč vlasů, LCD televize s nabídkou satelitních programů, CD/DVD přehrávač, WIFI Internet (bezplatný), unikátní Mac Mini zábavní system s nabídkou filmů a hudby, dokovací stanice pro iPod, telefon, mini bar, mini vinotéka, čaj a kava včetně rychlovarné konvice, trezor, pracovní stůl, obývací část, 24 hodin denně pokojová služba.

Water Villa (vodní vila)

100 metrů čtverečních, veliká terasa, bazén 3×4m, a schůdky do vody, ubytování pro 2 dospělé a jedno dítě mladší 12 let

Water Villa

Beach Villa (plážová vila)

350 metrů čtverečních, privátní zahrada, veliká terasa, bazén 3×5m, ubytování pro 2 dospělé a jedno dítě mladší 12 let

Beach Villa

Double Storey Villa (dvoupatrová plážová vila)

410 metrů čtverečních, privátní zahrada, veliká terasa, bazén 3×5m, jedna ložnice v přízemí a jedna ložnice v patře (každá s vlastní kopelnou), ubytování pro 2 dospělé+3 děti mladší 12 let nebo pro 4 dospělé

Double Storey Villa
Double Storey Villa

Co nabízejí restaurace a bary na Halaveli?

Hlavní restaurace a bar Jahaz

Hlavní restaurace a bar Jahaz nabízí mezinárodní menu a tématické večery, nabídku formou bufetu. Je otevřená na snídani, oběd a večeři.

Speciální restaurace a bar Jing

Speciální restaurace a bar Jing je postavena na kůlech nad mořem, menu tvoří tzv. fusion kuchyně, tj. západní kuchyně potkává východní v kombinaci s everopskou kuchyní a akcentem na lehká a zdravá jídla. Otevřena pouze na večeře, jednou týdně je zavřena.

Plážová restaurace Meeru

Plážová restaurace Meeru nabízí speciality z grilu, uvolněnou neformální atmosféru, kdy můžete posedět s nohama v písku. Kapacita 20 míst, otevřena pouze na večeře.

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři (bez nápojů)

Jaké jsou lázně na vodě?

Lázně nazvané Spa de Constance nabízejí hýčkání ve vilách na kůlech nad tyrkysovou lagunou – nejen nejrůznější druhy masáží prováděných profesionalními maséry z celého světa, ale i salón krásy, kadeřnictví, manikůra, pedikůra, pára, jakuzzi, jóga. Lázně pracují s vlastními kosmetickými produkty, které jsou přírodně čisté, bez syntetických chemikálií, z místních surovin, zpracovávaných v harmonii s přírodou. Lázně jsou otevřené denně 9–21 h.

Proč bude děti bavit Kuda Club?

Bez starostí přenechte svoje děti profesionálním chůvam v dětském klubu, který nabízí nejen hračky pro všechny věkové katogorie, ale program aktivit přizpůsobený věku dětí. Klub je otevřen pro děti 4–11 let, ti mladší můžou přijít s rodiči, nebo za poplatek je možné zařídít chůvu. Dětský klub je otevřený denně 9–21 h.

Nabídka sportů

Zdarma můžete využít moderně vybavené fitnes centrum, tenisový kurt, vodní sporty: šlapadla, katamarány, winsurfing, kajaky. Zdarma vybavení na šnorchlování. Za příplatek je rybaření, přístrojové potápění – centrum PADI, zapůjční tenisových raket a míčků, soukromé lekce jógy

Další vybavení hotelu

Bazén, plážový servis, 2 butiky, lékarna a lékař, příjezdový/od­jezdový salónek, přístup k internetu, prádelna, žehlení

Praktické info o hotelu

Čas v resortu je +1 hodina oproti času v Malé.
Zásuvky jsou britského typu, k dispozici jsou adaptéry.
Akceptuje arty American Express, MaterCard, Visa, hotovost Euro a USD.
Ubytování: check-in 14h, check-out 12h (tranzitní prostory, sprchy, šatna, úschovna zavazadel)

Doprava na hotel

Po příletu na Maledivy (mezinárodní letiště Ibrahim Nasir International) čeká na každého klienta pracovník hotelu, který zařídí odbavení zavazadel na let hydroplánem a dopravu na terminál hydroplanů vzdálený 5 minut jízdy. Zde má hotel pro hosty privátní salónek, který lze využít při čekání na hydroplán (otevřen 6–17h). V salónku je zdarma občerstvení a internet. Čekání na odlet hydroplánu je zpravidla 30–120 min. Čas odletu určuje výhradně letecká společnost a hotel je nemůže ovlivnit. Některé lety kombinuje letecká společnost se zastávkou hydroplánu na jiném ostrově.

Let hydroplánem trvá 25 minut, váhový limit 20kg+příruční zavazadlo 5kg. Hydroplány létají pouze přes den. Pro příletu na Maledivy po 16h a odlety z Malediv před 8:45h je nutné předem zajistit ubytování v hotelu na Malé.

Co říkají naši klienti o Constance Halaveli:

Rádi bychom Vám poděkovali za úžasnou, luxusní, skvělou a hlavně nezapomenutelnou svatební cestu. Vše, co jste pro nás zařídili fungovalo bez problému a překvapení v podobě dortu při zpátečním letu bylo sladkou tečkou…díky :)

28.4.2014 Jarmila a Miloš

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

×

CLASSIC svatební balíček hotely skupiny Beachcomber na Mauriciu:

Le Victoria, Shandrani, Trou aux Biches, Paradis, Dinarobin, Royal Palm a Sainte Anne, Seychely
 • Novomanželské dary: obědy k polopenzi, 50 % sleva na plnou penzi plus nebo all inclusive (dle typu penze, kterou hotel nabízí), malá láhev šampaňského, ovoce na pokoji v den příjezdu, voucher do hotelové butiku - na výběr jeden dárek pro nevěstu i ženicha dle nabídky hotelu, hotely kategorie 5+* a 6* navíc nabízejí masáž pro oba
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Osobní svatební koordinátor
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Služby kadeřníka, make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • K dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Svatební dort (až pro 10 osob)
 • Reprodukovaná hudba na svatební obřad
 • Slavnostní snídaně do vaší ložnice ráno po svatbě
 • Pouze pro klienty Blue Marlin: svatební večeře při svíčkách včetně jedné lahve vína
 • Veškeré formality svatby: zlegalizuje zvláštní matrika
 • Veškeré poplatky místním úřadům na Mauriciu, Seychelách
 • Transfery a doprovod na příslušné úřady na Mauriciu, Seychely: na úřady nemusíte
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní
 • Obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list
 • Poštovné oddacího listu nebude-li hotový před odjezdem
×

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500