kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Constance Ephelia 5*, Seychely

Ephelia je zasazena do úchvatné panenské přírodní scenérie, která přípomíná svět za prvního úsvitu. Hotel se ukrývá v bujné tropické vegetaci na západním pobřeží ostrova Mahé, pod nejvyššími horami Seychel. Dvě bílé písečné pláže, nejširsí nabídka zábavy, sportů, barů a resturací, pokojů, vil v zahradě, u pláže i na skále – to je kombinace, kteoru nenabízí žádný jiný hotel. Proto je Ephelia ideální pro páry i pro velké rodiny, pro odpočinek i aktivní dovolenou.

Restaurace Corossol Restaurace Corossol Restaurace Corossol Restaurace Corossol Restaurace Corossol Restaurace Corossol Restaurace Corossol Restaurace Corossol Restaurace Corossol Restaurace Cyann Restaurace Cyann Restaurace Cyann Restaurace Cyann Bar Zee Lázně lázně lázně lázně fitness Junior Suite Junior Suite Junior Suite Junior Suite Junior Suite Junior Suite Junior Suite Junior Suite Junior Suite Senior Suite Senior Suite Family nebo Beach Villa Villa Villa Villa Villa Villa Family Villa 2-Bedroom Family nebo Beach Villa Beach Villa 1-Bedroom Beach Villa Beach Villa Beach Villa 2-Bedroom Beach Villa 2-Bedroom Hillside Villa Hillside Villa Hillside Villa Hillside Villa Hillside Villa Hillside Villa Hillside Villa Hillside Villa Hillside Villa Hillside Villa Presidential Villa Presidential Villa Presidential Villa

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Ephelia?

 • Unikátní poloha pod nejvyššími horami Seychel
 • Přímo u mořského národního parku Port Launay
 • Dvě dlouhé pláže ideální na odpočinek i plavání
 • Jižní pláž Lans Lilet je ideální od podzimu do jara
 • Severní pláž Gran Lans je ideální od jara do podzimu
 • Nejšírší možnosti zábavy, sportů i odpočinku
 • Výběr i pro náročné požitkáře: 5 restaurací a 5 barů
 • Prostor pro všechny: pozemek hotelu je 120 hektarů
 • Smyslové opojení v lázních na ploše 5000 m2
 • Prostorné a luxusní pokoje a vily pro páry i rodinu

Video z hotelu Ephelia, Seychely

Unikátní ubytování: hledáte pokoj nebo vilu?

plán hotelu

Junior Suite

Junior Suite (62 m2) velmi moderně vybavené suity s velikou terasou, kapacita pro 2 dospělé a jedno dítě mladší 12 let. Vybavení: klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, separatní WC, vysoušeč vlasů, WIFI, minibar, trezor, telefon, LCD televize, Mac mini zábavní systém, připojení pro iPod, CD a DVD prehrávač. Junior Suite maji polohu u jižní pláže Lans Lilet, zatímco vily a pokoje Senior Suite leží u severní pláže Grand Lans.

Junior Suite

Video ubytování: Junior Suite

Senior Suite

Senior Suite (80 m2) stylové suity, moderní design a dekorace afrického stylu, kapacita pro 2 dospělé a jedno dítě mladší 12 let. Vybavení: klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, separatní WC, vysoušeč vlasů, WIFI, minibar, trezor, telefon, LCD televize, Mac mini zábavní systém, připojení pro iPod, CD a DVD prehrávač.

Senior Suite

Video ubytování: Senior Suite

Family Villas

Family Villas – rodinné vily mají 2 ložnice (250 m2) nebo 3 ložnice (350 m2) se soukromou zahradou a vlastním bazénem, altánkem, lehátky a samostatným obývacím pokojem. Dispozice jsou navrženy tak aby měli všichni své soukromí, ale i možnost trávit čas společně v obývací části, či u bazénu. Vily jsou vybaveny klimatizací a dvěma koupelnami – každá má sprchový kout, vanu, separátní WC, vysoušeč vlasů. Ve vile je WIFI, minibar, mini vinotéka, trezor, telefon, LCD televize v obývacím pokoji i v ložnici, Mac mini zábavní systém, připojení pro iPod, CD a DVD prehrávač. O hosty vily se stará komorník, který je k dispozici na zavolání.

Family Villa

Hillside Villas

Hillside Villas – vily na sklále mají 1 ložnici (120 m2) nebo 2 ložnice (220 m2) se soukromou terasou, bazénem, lehátky, altánkem a obývacím pojem. Unikátní je poloha vily uprostřed džungle vysoko na žulových skalách s výhledy na Severní pláž a nejvyšší hory Seychel. Vybavení vily: WIFI, minibar, mini vinotéka, trezor, telefon, LCD televize v každé ložnici I v obývacím pokoji, Mac mini zábavní systém, připojení pro iPod, CD a DVD prehrávač. O hosty vily se stará komorník, který je k dispozici na zavolání. Dopravu z vily na pláž a do restaurací zajištují elektrická vozítka Club Car.

Hillside Villa

Presidential Villa with private pool

Presidential Villa with private pool – oáza luxusu a soukromí, vila na sklále má 3 ložnice (980 m2) a nabízí panoramatické výhledy na oceán. Součástí vily jsou obývací prostory, dva bazény a terasy, lázně, tělocvična a stezka na privátní pláž.

Video ubytování: Presidential Villa

Co vše nabízí 5 restaurací?

Každá restaurace a bar hotelu Ephelia má unikátní koncept a styl. Pobyt je tedy zároveň kompletní kulinářský zážitek. Každá restaurace nabízí i dětská jídla.

Corossol “živé vaření a bufet z celého světa”

Hlavní restaurace nabízí mezinárodní menu, je zde asijský, italský či kreolský kout, denně pečou čerstvé pečivo a připravují originální dezerty. Vše je bufetový styl. Přestože má restaurace kapacitu 320 míst, je rozdělena do několika pavilónů oddělených bazény a tropickou vegetací, nabízející klid a pocit soukromí.

Corossol najdete na jižní pláži a je otevřena na snídaně a večeře.

Helios “kouzlo středomoří”

Restaurace na jižní pláži, servírované bufetovým stylem nebo a la carte. Menu je ovlivněno chutěmi Francie, Itálie, Španělska, Maroka či Libanonu. Helios slibuje velký výběr těstovin a obrovskou pec, která restauraci vévodí a nabízí křupavou pizzu, pečené ryby a jiné speciality. Otevřena na obědy (12–15h) a později odpoledne servíruje palačinky, zmrzlinu a čaj (15–17h). Někdy Helios otevírá na speciální večeře.

Adam & Eve “etnické specility na grilu”

Restauraci pojatou jako a la carte gril, charakterizuje skvělá atmosféra, romantické osvětlení, písek pod nohama, africký design, tradiční seychelské žulové kameny. Ochutnejte tu netradiční saláty, grilovaná masa a ryby. Na oběd je k dispozici výběr lehkých jídel. Obědy se podávají 12–15h, plážové menu servírují 12–17h. Někdy Adam & Eve otevírá na speciální večeře.

Cyann “kulinářské umění”

Nejlepší restaurace rezortu unikátní svým konceptem i designem nabízí a la carte výběr z menu a nezapomenutelný výhled na lagunu Port Launay a severní pláž. Vyhlášení kuchaři servírují vybraná menu připravovaná francouzkými technikami a chutěmi Seychel a Asie. Sushi bar hned u bazénu nabízí nejkvalitnější čerstvé ryby. Vinný sklípek ukrývá ta nejvybranější vína z celého světa. Unikátní menu a kulinářský zážitek nabízí tzv. “Chef’s table”. Cyann je otevřena na obědy (12–15h) a večeře (19:30–22:30h).

Sesselwa “ostrovní chuťové opojení”

“Chic” restaurace na severní pláži, velmi příjemný design, pohodlné sezení. Snídaně jsou připraveny jako bohatý bufet, během oběda a večeře jsou podávány kreolské speciality. Otevřeno na snídaně a obědy (12–15h). Plážové menu se podává 12–17h, večeře jsou 19:30–22:30h.

Koncept pěti barů

Ať už máte chuť na čerstvý džus, kolu, koktejl z místního Takamaka rumu nebo jen dobře vychlazené pivo, usaďte se do jednoho z pěti stylových barů v Ephelii: Zee bar (hlavní bar hotelu s živou hudbou a možností tance, otevřen celý den až pozdě do noci), Helios bar (plážový bar, 10–18h), Adam & Eve bar (plážový bar, 10–18h), Cyann bar (nejelegantnější v hotelu, nejširší nabídka kotejlů a vín, 10–00h), Seselwa bar (ležérní bar u severní pláže, pohodová atmosféra “bosých nohou”, 10–00h)

Jaké jsou lázně Spa de Constance?

Těšte se na 5000 m2 hýčkání v tropických zahradách na úpatí hor. Lázně nabízejí nejen nejrůznější druhy masáží prováděných profesionálními maséry z celého světa, ale i salón krásy, kadeřnictví, manikůru, pedikůru, páru, jakuzzi, Kneipovu masáž nohou a jógu. Lázně jsou otevřené pro hosty hotelu starší 16 let v čase 10–21h. V podvečer (16–19h) je relaxační zóna přístupná pouze hostům s rezervací masáže.

Sporty hotelu Ephelia

Zdarma můžete využít moderně vybavené fitness centrum, 4 tenisové kurty, squash, vodní sporty: šlapadla, katamarány, winsurfing, kajaky. Každý den je zdarma výlet po okolí na kolech s průvodcem. Kola jsou k dispozici zdarma pro hosty ve vilách. Hosté Junior a Senior Suite si mohou pronajmout kola z Fitness centra na jízdu po areálu hotelu. Za příplatek lze objednat rybaření, výlety lodí, potápění, pronájem tenisového vybavení, soukromé lekce s trenérem a specilání program lezeckého centra.

Dětský klub hotelu Ephelia

Bez starostí přenechte svoje děti profesionálním chůvám v dětském klubu, který nabízí nejen hračky pro všechny věkové katogorie, ale i program aktivit přizpůsobený věku dětí. Součástí klubu jsou herny, jídelna a brouzdaliště. Klub je otevřen pro děti 4–12 let, ti mladší mohou přijít s rodiči, za poplatek je možné objednat chůvu.

Ostatní vybavení hotelu Ephelia

5 butiků, 4 bazény, odjezdový salónek, přístup k internetu, prádelna, žehlení, ošetřovna.

Užitečné informace

Poloha hotelu: 40 minut jízdy od mezinárodního letiště Mahé
Půjčení auta: nutnost mezinárodního řidičského průkazu
Výlety: u jižní recepce hotelu jsou zástupci místních CK a půjčovny aut
Časový rozdíl: +2 hodiny při letním a +3 hodiny při zimním čase
Měna: seychelská rupie
Hotel při placení akceptuje: karty American Express, Diners Club, MaterCard, Visa nebo hotovost v EUR, USD
Ubytování: check-in 14h, check-out 12h (tranzitní prostory, sprchy, šatna, úschovna zavazadel)

Co říkají naši klienti o Constance Ephelia:

Tatana, Dariusz, Klaudia

Výborná zpráva je, že nás dnes ráno „upgradovali“ (a snad zdarma) do Spa villy, takže už se těšíme na překrásný pobyt. Jinak samozřejmě i naše Junior suita byla pěkná, na základě Vašeho požadavku jsme ji měli v optimálním místě – hned v prvním domě od Corossolu a i od moře/pláže – určitě bychom si to moc užili i tam, ale samozřejmě komfort Spa villy je ještě o úroveň nebo dvě výš. Děkujeme.

23.2.2014 Tatana, Dariusz, Klaudia

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

×

CLASSIC svatební balíček hotely skupiny Beachcomber na Mauriciu:

Le Victoria, Shandrani, Trou aux Biches, Paradis, Dinarobin, Royal Palm a Sainte Anne, Seychely
 • Novomanželské dary: obědy k polopenzi, 50 % sleva na plnou penzi plus nebo all inclusive (dle typu penze, kterou hotel nabízí), malá láhev šampaňského, ovoce na pokoji v den příjezdu, voucher do hotelové butiku - na výběr jeden dárek pro nevěstu i ženicha dle nabídky hotelu, hotely kategorie 5+* a 6* navíc nabízejí masáž pro oba
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Osobní svatební koordinátor
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Služby kadeřníka, make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • K dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Svatební dort (až pro 10 osob)
 • Reprodukovaná hudba na svatební obřad
 • Slavnostní snídaně do vaší ložnice ráno po svatbě
 • Pouze pro klienty Blue Marlin: svatební večeře při svíčkách včetně jedné lahve vína
 • Veškeré formality svatby: zlegalizuje zvláštní matrika
 • Veškeré poplatky místním úřadům na Mauriciu, Seychelách
 • Transfery a doprovod na příslušné úřady na Mauriciu, Seychely: na úřady nemusíte
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní
 • Obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list
 • Poštovné oddacího listu nebude-li hotový před odjezdem
×

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500