kontakt
nezávazná poptávka
info@bluemarlin.cz
777 811 821

Dinarobin Beachcomber 6*, Mauricius

Dinarobin je ikona tropické elegance, přístav harmonie a životní pohody pro tělo i duši. Má dokonalou polohu na jihozápadě Mauriciu pod horou Le Morne. Prostorná apartmá jsou umístěna ve vilkách v zahradě jen pár kroků od 7 km dlouhé bílé písečné pláže a průzračně čisté laguny Indického oceánu.

pokoj Junior Suite restaurace Le Morne Plage Mahagony bar lázně The Club The Club The Club The Club restaurace Saverus de Iles restaurace Saverus de Iles restaurace Saverus de Iles restaurace L'Harmonie restaurace Le Morne Plage restaurace Il Gusto mini klub Bob Marlin mini klub Bob Marlin mini klub Bob Marlin mini klub Bob Marlin lázně lázně lázně lázně lázně lázně fitness Beach bar

O hotelu:

Proč si vybrat hotel Dinarobin?

 • Dokonalá poloha pod horou Le Morne
 • Rajské opojení klidného wellness hotelu
 • Luxusní ubytování – pouze apartmá ve vilách
 • 6 bazénů nabízí více klidu a soukromí
 • Lázeňské centrum, jóga a masáže také na pláži
 • Neomezená konzumace v rámci The Club
 • Famózní gastronomie: 4 různé restaurace
 • K dispozici též další 4 restaurace hotelu Paradis
 • Bezplatně vodní a pozemní sporty hotelu Paradis
 • Přístup na 18 jamkové golfové hřiště hotelu Paradis
 • Jedinečné služby s důrazem na osobní přístup

Video hotel Dinarobin, Mauricius

Sny na dosah

Vyžadujete-li nejvyšší kvalitu služeb při svých cestách, delikátní kuchyni, elegantní wellness centrum, exkluzivní suity ve vilách, dokonalé zázemí pro odpočinek, sporty i zábavu – vítejte doma, v hotelu Dinarobin. Bílá pláž vybízí k dlouhým procházkám. Vaše sny jsou v tomto krásném prostředí na dosah. Zapomeňte na čas a žijte jen pro tento moment, zhluboka se nadechněte a uvědomte si ten báječný klid a mír, který vás obklopuje.

Nová životní pohoda

V Dinarobinu naleznete vyrovnanost a krásu, která pohltí Vaše smysly. Jen obtížně najdete lepšího místa, kde získat znovu životní pohodu a spokojenost. Dosáhnout toho je tak snadné v lázních Clarins a v hotelových gastronomických svatostáncích. Se sousedícím hotelem Paradis (patří stejnému majiteli), se Dinarobin dělí o osmnácti jamkové golfové hřiště a přístup do osmi restaurací specializujících se na různé světové kuchyně.

Tropická vesnice

Dinarobin připomíná malou vesnici, která se skládá ze 172 apartmá, ty jsou rozděleny do 51 vilek, které vytváří aranžmá šesti půlměsíců v impozantní tropické zahradě. Každé zákoutí hotelu si uchovává určitou intimitu a oddělenost, kokosové palmy vám dopřejí vlahý stín. V pěti půlměsících je zabudován prostorný bazén. 6. bazén je ten hlavní, vzdálený jen pár kroku od 1. půlměsíce. Harmonie, ta nejlépe vystihuje Dinarobin.

Apartmá – styl, světlo a prostor

plán hotelu

Apartmá jsou vzdušná, zařízení je vkusné a stylové. Důraz je kladen na světlo a prostor, které podtrhují pohodovou a klidnou atmosféru. Záclony z jemných materiálů krásně propouští denní světlo a umožňují dopřávat si kouzelné výhledy. Koupelny odrážejí eleganci hotelu, jsou luxusní a prostorné. Na vlastní terase můžete nerušeně a libovolně dlouho pozorovat krásy tropů.

Popis pokoje:

Všechny apartmá (suite) hotelu Dinarobin mají prostornou terasu/balkon, jsou orientované směrem na moře a jsou vybaveny následovně: klimatizace, soukromá koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou, žehlička a žehlicí prkno, šatna, fén na vlasy, vlastní sejf, dvoupostel nebo na přání twin postele, telefon s mezinárodní volbou, televize (se satelitními programy), minibar, kde je k dispozici bezplatně káva a čaj, připojení WIFI/ADSL, elektrická síť: 220V. V apartmá typu „Club“ navíc dokovací stanice pro iPod, kávovar Nespresso a DVD přehrávač. Za příplatek je k dispozici pokojová služba 6.30–23.30h a praní a suché čištění.

Vrcholem nabídky ubytování jsou dvě vily Villa Dinarobin. Každá má svou privátní pláž, 4 ložnice, obývací prostor a vyhřívaný bazén. Villa Dinarobin je až pro 8 osob a dvě miminka.

Junior Suite

Junior Suite
Junior Suite

Family Suite

Family Suite
Family Suite

Jste připraveni na kulinářskou jízdu?

Excelentní kuchyně byla vždy jedním z důvodu oblíbenosti hotelu Dinarobin. Díky propojení s Paradisem můžete vyzkoušet celkem osm restaurací, které nabízí nejpestřejší gastronomické zážitky na ostrově.

L´Harmonie

L´Harmonie – hlavní restaurace Dinarobinu – je v koloniálním stylu, rozdělena do tří menších částí. Prostoru vévodí vodní element v podobě dekorativních bazénů. Bohatý jídelníček inspirovaný pestrostí mauricijského obyvatelstva představuje dokonalé spojení Východu a Západu s francouzskými, italskými, čínskými a kreolskými vlivy. Snídaně 7–10h, obědy (na terase) 12:30–15:30h, lehké občerstvení (na terase) 15:30–17:30h, večeře (tematické bufety) 19–22h. Snídaně a večeře jsou v ceně polopenze.

Saveurs des Iles

Saveurs des Iles – na odlehlé terase chráněné palmami je nejlepší gastronomická restaurace ideální pro večerní romantickou návštěvu – přináší spojení mauricijské a francouzské kuchyně. Večeře 19–22h, pouze pro hosty od věku 12 let. A la carte menu je zahrnuté v ceně polopenze. Za některé luxusní položky se připlácí. Otevřeno 6× týdně.

Il Gusto

Il Gusto – kousek od hlavního bazénu najdete restauraci zaměřenou na italskou kuchyni. Večeře 19–22h, a la carte menu je zahrnuté v ceně polopenze. Za některé luxusní položky se připlácí. Otevřeno 6× týdně.

Le Morne Plage

Le Morne Plage – přímo na pláži, dopřejte si pocit ležérní elegance, restaurace se specializuje na mořské plody a grilované pokrmy s jedinečnými přílohami. Jednoduchý design – typické mauricijské slunečníky a kokosové palmy. Zde budete součástí větru, písku, zvuku moře – stačí jen být. Nenechte si ujít velmi populární humří večery (za příplatek, jen ve vybrané večery). Otevřeno na oběd 12:30–17h.

Le Mahogany Bar & Terrasse

Le Mahogany Bar & Terrasse – hlavní bar s výhledem na pláž. Otevřen 10–1h. Pochutiny ke kávě 15.30–17h.

Le Cabanon

Le Cabanon – rustikální plážový bar, vytříbená atmosféra blízko moři. Otevřen 11–18h.

POLOPENZE: zahrnuje snídani a večeři( bez nápojů)

Co zahrnuje program The Club?

Je to balíček služeb, který automaticky získávají hosté pokojů „Club“, což jsou pokoje umístěné v 1. a 2. vilce nejblíže u pláže. Jedná se o podobný koncept jako je patro executive pokojů nebo VIP salonků v mezinárodních luxusních hotelech. Program „The Club at Dinarobin“ přináší hostům zejména vstup a kompletní zázemí klubu Le Martello. To je kulatá stavba s masivními zdmi, obehnaná malou vodní hrází. Snadno vám navodí pocit dávných časů, kdy Britové osázeli věžemi zvanými Martello celé pobřeží jako ochranu proti možnému nepříteli. V interiérech koloniálního stylu převládá ratanový materiál a dřevo.

Program The Club v prostorách klubu Le Martello zahrnuje:

 • Nápoje 8–20h, víno, pivo, whisky, džin, vodka, rum, koktejly, čaj, káva, nealko
 • Kontinentální snídani 8–12h, sendviče a tousty 12:30–14h
 • Čaj, kávu a sendviče 16–17h, koktejly a pochutiny 18:30–20h
 • Noviny, knihovna, internet, stolní hry, check-in v klubu Le Martello
 • Možnost využití dřívějšího ubytování a pozdního opuštění pokoje (dle dostupnosti)
 • Služby concierge: manažer klubu, který je Vám v klubu k dispozici
 • Program The Club at Dinarobin využívají klienti po celou dobu pobytu v hotelu
 • Občerstvení v rámci programu The Club je pouze v oblasti klubu Le Martello
 • Děti mladší 12 let mají povolen vstup do Le Martello jen v doprovodu rodičů
 • Hosté se při vstupu do klubu identifikují vstupní kartou od svého pokoje
 • Program The Club je určen pouze pro hosty pokojů Club a Dinarobin Villa

Hýčkání v luxusních lázních

hte se rozmazlit v nejkrásnějších lázních Spa by Clarins! Hýčkání je tu na denním pořádku. Luxusní lázně jsou skryté v husté tropické květeně, kde na horizontu uchvacuje hora Le Morne, která evokuje sílu a zároveň vyrovnanost. Je to samostatný svět vytvořen speciálně pro vaši relaxaci a krásu. Budete obklopeni atmosférou klidu a harmonie. Lázně mají osm masážních kabin, ayurvédskou část se čtyřmi kabinami a relaxační místností, dvě sauny, dvoje turecké lázně, bazén a salón krásy. Do vodního křídla lázní se vstupuje originálně po kamenech, vyčnívajících z blyštících se jezírek. V této části najdete dvě místnosti pro balneoterapii i pro vodní terapii.

Bonus: zázemí hotelu Paradis

Jako hosté Dinarobinu můžete v ceně vašeho pobytu také využívat kompletní zázemí hotelu Paradis. Není problém vyzkoušet všechny pozemní i vodní sporty a osmnácti jamkové golfové hřiště, které je přírodním i sportovním skvostem. Nemalé výzvy čekají na hráče u posledních devíti jamek rozprostřených u pobřeží mezi pěti vodními překážkami. Restaurace Paradisu jsou zde také pro vás, což znamená, že můžete vybírat z osmi míst, kde si vychutnat výjimečnou kuchyni.

Vodní sporty:

šlapadla, kajaky, sporty dostupné rovněž v hotelu Paradis: loď s proskleným dnem, šnorchlování, hlubokomořský rybolov, windsurfing, vodní lyžování, plachtění, základní kurz přístrojového potápění v bazénu.

Sportovní centrum:

dvě fitness zóny, jedna kardio místnost a jedna posilovna, turecké lázně

Pozemní sporty:

horská kola, petang, tenis (3 osvětlené kurty), tenisová akademie Head, stolní tenis, badminton, speedminton, fotbal, plážový volejbal, osobní trenér, přístup na golfové hřiště: Paradis Golf Club, Golf du Chateau a Tamarina Golf Estate & Beach Club

Všechny sporty hotelu Dinarobin i Paradis jsou pro hosty hotelu Dinarobin v ceně pobytu s výjimkou těchto, které jsou za příplatek: golf (green fee na hřišti hotelu Paradis je zdarma od května do září), přístrojové potápění, hlubokomořský rybolov, pronájem horských kol, míčky na tenis a golf, pronájem vybavení golfových holí a golfového autíčka, soukromé lekce s trenérem.

Užitečné informace

Poloha hotelu: 70 km letiště, 45 km hlavní město Port-Louis, 38 km Curepipe (nákupy)
Ubytování: check-in 14h, check-out 12h.
Tranzitní prostory: k dispozici úschovna zavazadel, odjezdová místnost a sprchy
Zábava: místní hudební skupina každý večer, tematické večery
Miniklub Bob Marlin pro děti od 3 do 12 let, objednání chůva (24h předem)
Zdarma WIFI internet
24 hodinová kyvadlová doprava mezi Dinarobinem a Paradisem
Půjčení auta nebo výlet lze objednat v hotelu u zástupce místní CK
Butiky, duty free zlatnictví, zdravotní středisko, praní a suché čištění
Nekuřácká politika: kouření je možné pouze na místech k tomu určených
Hotel přijímá: platební karty American Express, Visa, Mastercard, Diners a hotovost (euro, rupie)

Co říkají naši klienti o Dinarobin Beachcomber:

Klára a Jan

Svatba byla perfektní a celému hotelu se nedá absolutně nic vytknout. Personál, okolí, sportovní aktivity, geniální kuchyně… a od fotografa mám fotky jako „filmová hvězda“ :-) Přesně jste se nám trefil do vkusu. Bez nadsázky mohu říci, že jsme zažili nejlepší dovolenou našeho života.

7.4.2011 Klára a Jan

Helena a Vladimír

Mnohokrát Vám děkujeme za krásné přivítání i za celou péči a organizaci naší společné dovolené. Také děkujeme za doporučení Elieho. Je to nesmírně příjemný člověk a velký profesionál. Fotografie jak nám je průběžně ukazoval vypadaly skvěle. S pozdravem z ráje :) 


8.12.2010 Helena a Vladimír

Dubaj - ceny na osobu zahrnují:

×

CLASSIC svatební balíček hotely skupiny Beachcomber na Mauriciu:

Le Victoria, Shandrani, Trou aux Biches, Paradis, Dinarobin, Royal Palm a Sainte Anne, Seychely
 • Novomanželské dary: obědy k polopenzi, 50 % sleva na plnou penzi plus nebo all inclusive (dle typu penze, kterou hotel nabízí), malá láhev šampaňského, ovoce na pokoji v den příjezdu, voucher do hotelové butiku - na výběr jeden dárek pro nevěstu i ženicha dle nabídky hotelu, hotely kategorie 5+* a 6* navíc nabízejí masáž pro oba
 • Garance jediné svatby denně ve vybraném hotelu
 • Osobní svatební koordinátor
 • Pokoj na přípravu pro nevěstu, dle aktuální dostupnosti
 • Služby kadeřníka, make up pro nevěstu včetně zkoušky
 • K dispozici žehlička a žehlící prkno na svatební šaty
 • Místo pro svatební obřad dle vašeho přání
 • Základní dekorace vybraného místa obřadu
 • Kytice pro nevěstu a myrta pro ženicha
 • Svatební dort (až pro 10 osob)
 • Reprodukovaná hudba na svatební obřad
 • Slavnostní snídaně do vaší ložnice ráno po svatbě
 • Pouze pro klienty Blue Marlin: svatební večeře při svíčkách včetně jedné lahve vína
 • Veškeré formality svatby: zlegalizuje zvláštní matrika
 • Veškeré poplatky místním úřadům na Mauriciu, Seychelách
 • Transfery a doprovod na příslušné úřady na Mauriciu, Seychely: na úřady nemusíte
 • Zajištění svědků na obřad, pokud nemáte vlastní
 • Obřad v areálu hotelu včetně dopravy oddávajícího
 • Vyřízení apostily na mezinárodně platný oddací list
 • Poštovné oddacího listu nebude-li hotový před odjezdem
×

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500